Een dag vol plezier met dieren spotten in Blanckendeall Park

    € 22
    € 0

    € 5 administratiekosten

    Tuitjenhorn (Veilingweg 9, 1747 HG).

    Geldig t/m 31 december 2017.

    2 tickets voor Blanckendaell Park (t.w.v.22).

      • Het park is volledig rolstoelvriendelijk.

      • Er zijn wel 90 diersoorten.

      • De kinderen kunnen lekker spelen in de uitgebreide speeltuin.

      • Bekijk ook de ouderwetse werktuigen en gebruiksmaterialen uit de naaste omgeving in het historisch Museum Harenkarspel.

      • Het park is compact waardoor je alles snel gezien kan hebben.

      Van Blanckendaell Park

      Tuitjenhorn - Bekijk en ontdek de leukste dieren in deze compacte en goed verzorgde dierentuin nabij Alkmaar. Er zijn zo’n 90 diersoorten zoals schattige otters, springende kangoeroes en prachtige flamingo’s.  Heb je genoeg van al dat kijken? Slinger dan als een aap in de uitgebreide speeltuin of drink een drankje op het terras. Een ideaal uitstapje voor het hele gezin!

      Nieuwe dieren

      Ben jij gek van jonge beestjes? Kom dan op kraamvisite in het park. Er zijn een hoop jonge dieren geboren als, hertjes, Alpaca's, sneeuwuilen een Driekleureekhoorn en meer! Reden genoeg om de kleintje te bewonderen. (d.d.5 juli 2017)

      Van Blanckendaell Park is goed te bereiken met de auto en het openbaar vervoer. Indien je met de auto komt kun je gratis parkeren op de ruime parkeerplaats. Reis je met het openbaar vervoer? Dan kan je vanuit Alkmaar buslijn 157 naar Tuitjenhorn nemen. Vanuit Schagen ga je met de buurtbuslijn 411, deze stopt naast de hoofdingang. Stippel je volledige route uit op 9292.

      Kijk voor meer informatie op de website van Blanckendaell Park.
      • Kijk op de website van Blanckendaell Park voor de actuele informatie en de openingstijden.