Kom naar AquaZoo Friesland en geniet van een spetterend dagje uit!

€ 34
€ 0

€ 5 administratiekosten

Leeuwarden (De Groene Ster 2, 8926XE).

Geldig t/m 31 december 2017.

2 tickets voor AquaZoo Friesland (t.w.v. 34).

1 speurtocht per 2 tickets.
    • AquaZoo heeft een splinternieuw krokodillenverblijf waarin 4 nijlkrokodillen leven!

    • Dagelijks zijn er interessante voederpresentaties bij de pinguïns, zeeleeuwen en zeehonden.

    • Een ruim opgezet park waar je heel dichtbij de dieren kunt komen.

    • Kinderen kunnen het park spelenderwijs ontdekken met de speurtocht.

    • Het dierenpark heeft speeltuinen vol met uitdagingen.

    • De dieren mogen enkel gevoerd worden met voer uit de daar aanwezige automaten. Een handje voer kost slechts € 0,50.

    Bezoek met kleinkinderen - ketbrugman1945
    31 mei 2017 - "Ontzettend leuk park met een grote diversiteit aan mogelijkheden. Wandelend door het gebied van de ooievaars wordt er volop geklepperd. Bij de pinguïns rondlopend vond kleindochter een ringetje van een pinguïn. Daar kon ze op school mooi wat over vertellen. De show met de vogels vonden ze ook geweldig. Voederen van de dieren altijd feest."

    Prachtige dierentuin - Bea B
    8 mei 2017 - "Geweldige dierentuin. Heel gemoedelijke. Mooi aangelegd en goed onderhouden. Een aanrader. Dieren hebben grote leefruimte."

    Geweldig, mooi en klein park! - Charlotte d

    19 april 2017 - "Otters en zeehonden zijn er genoeg, maar ook veel vogels, zoals pinguïns, uilen en flamingos. Daarnaast een kleine kinderboerderij en speeltuin aanwezig. Een leuke wandelroute door het park waar alles mooi en natuurlijk is afgescheiden. Iets avontuurlijke paadjes zijn aangelegd voor kinderen die graag van het pad willen afwijken, leuk! Laatste grote aanwinst zijn de ijsberen en binnenkort komen er ook krokodillen bij! Erg leuk en vermakelijk voor een paar uurtjes, we komen vaak terug om even te wandelen tussen de dieren! Ook zijn er zeehonden en zeeleeuwen voedertijden, om meer te weten over deze dieren wanneer ze gevoerd worden door de dierverzorgers. Zeker een aanrader!"

    Ontdek AquaZoo Friesland

    Kom naar AquaZoo Friesland en bewonder ijsberen, uilen, pelikanen, schildpadden, flamingo's, otters en nog veel meer bijzondere dieren! In het park kun je elke dag genieten van spetterende (voeder)presentaties, ravotten in de speeltuinen, meedoen aan een fotowedstrijd en meer ontdekken over de dieren met de speurtocht.

    Nieuw diersoort

    AquaZoo heeft een splinternieuw krokodillenverblijf waarin 4 nijlkrokodillen leven! Deze krokodillen zijn erg gevaarlijk, maar toch kun je er een aanraken in AquaZoo! Dit is geen echte, maar een neppe krokodil die naast de 4 echte krokodillen bij het verblijf ligt. Voel de ruwe huid, bekijk hoe groot de tanden zijn en bewonder dit bijzondere diersoort van heel dichtbij.

    AquaZoo is goed te bereiken met de auto en het openbaar vervoer. Indien je met de auto komt kun je gratis parkeren op de ruime parkeerplaats. Reis je met het openbaar vervoer? Vanaf Centraal Station Leeuwarden kun je de Arriva-lijnen 51 of 62 of de Qbuzz-lijnen 13,19 of 20 nemen. Stap uit bij bushalte 'Kleine Wielen', deze bevindt zich vlak voor het park. Stippel je volledige route uit op 9292.

    Kijk voor meer informatie op de website van AquaZoo Friesland
    • Kijk op de website van AquaZoo Friesland voor de actuele informatie en de openingstijden.