Beleef het spectaculaire, maar ook klassieke Circus Sijm!

€ 32
€ 0

€ 5 administratiekosten

Alkmaar, Andijk, Schoorl, Bennebroek, IJmuiden, Dronten, Huizen, Soest, Uithoorn en Noordwijk.

Keuze uit verschillende data, zie 'Opties'.

2 tickets voor Circus Sijm (t.w.v. € 32).

    • Bewonder maar liefst 12 nieuwe acts!

    • Lach om het grappige clownsduo Di Lello’s, kijk met spanning naar de vuurspuwer en bewonder de prachtige paarden die met pluimen voorbij galopperen.

    • "De Toekomst van de Historie" is een ode aan het Klassieke circus.

    • Het familie-uitje bij uitstek!

    • Circus Sijm is bekroond met de NHN Cultuur Award 2016.

    • Geen genummerde plaatsen; je zitplaats wordt toegewezen op volgorde van binnenkomst.

    Circus Sijm

    Wil je met je gezin een klassiek circus ervaren? Circus Sijm presenteert in haar sfeervolle en verwarmde tent "De Toekomst van de Historie"; een fantastische show met maar liefst 12 nieuwe acts! Lach om het grappige clownsduo Di Lello’s, kijk met spanning naar de vuurspuwer en bewonder de prachtige paarden die met pluimen voorbij galopperen. Circus Sijm staat garant voor een show vol spanning, humor, magie en muziek.

    Locaties

    Alkmaar: Olympiaweg 28.
    Andijk: Bernhardstraat.
    Schoorl: Sportlaan.
    Bennebroek: Bennebroekerlaan.
    IJmuiden: Heerenduinweg.
    Dronten: Havenweg
    Huizen: IJsselmeerstraat
    Soest: De Engh
    Uithoorn: Randhoornweg
    Noordwijk: Wantveld

    Kijk voor meer informatie op de website van Circus Sijm