Geniet op 1e of 2e kerstdag van het spectaculaire Chinees Nationaal Circus!

Tickets voor het Chinees Nationaal Circus bij Ticketveiling.nl. Mis deze circussen veiling niet en win jouw voordeeluitje met de hoogste korting, door al mee te bieden vanaf 1 euro!

  • 25 december of 26 december 2018, keuze uit verschillende tijden, zie 'Opties'.

1e rang tickets voor 2 personen voor het Chinees Nationaal Circus met hun voorstelling ''The Great Wall'', ter waarde van € 79 in de Schouwburg van Almere.

  • Dinsdag 25 december om 11:00 uur
  • Dinsdag 25 december om 15:00 uur
  • Woensdag 26 december om 11:00 uur

  • Je ontvangt je betalingsbewijs voucher(s) na betaling direct per e-mail.
  • Let op je voucher is niet je entreebewijs maar je bewijs van betaling.
  • Je ontvangt de officiële entreetickets uiterlijk 1 dag voor het circus per e-mail vanuit Eventim.

splanade 10
1315 TA

  • De voorstelling duurt 2 uur en 25 minuten inclusief pauze.
  • Deze voorstelling is geschikt voor jong en oud.

Chinees Nationaal Circus met The Great Wall

Ben jij nog op zoek naar een origineel en verrassend uitje voor de komende kerstdagen? Voor het 30 jarig bestaan van het Chinees Nationaal Circus pakken ze uit met een extra bijzondere show gebaseerd op het meest bijzondere bouwwerk van China, namelijk de Chinese muur! In deze nieuwe show nemen 30 top performers je mee in de fascinerende wereld van de eeuwenoude Chinese cultuur. Zij hebben op internationale concoursen al diverse keren een 1e prijs in de wacht gesleept. Geniet mee van ongelooflijke acrobatiek, trapeze artiesten, illusionisten, danseressen en de grappige clowns. Mis deze veiling niet en beleef een kerst om nooit te vergeten!

De Kunstlinie is zowel met de auto als met het openbaar vervoer uitstekend bereikbaar. Er is ruim voldoende parkeergelegenheid in de Schipper- en Hospitaalgarage  tegen betaling. Station Almere Centrum ligt op 7 minuten loopafstand. Stippel je volledige reis uit op 9292.nl.