Geniet op 1e of 2e kerstdag van het spectaculaire Chinees Nationaal Circus!

    € 79
    € 0
    € 5 administratiekosten

    Almere (Esplanade 10, 1315 TA).

    25 december of 26 december 2018, keuze uit verschillende tijden, zie 'Opties'.

    1e rang tickets voor 2 personen voor het Chinees Nationaal Circus met hun voorstelling ''The Great Wall'', ter waarde van € 79 in de Schouwburg van Almere.

    • De voorstelling duurt 2 uur en 25 minuten inclusief pauze.
    • Deze voorstelling is geschikt voor jong en oud.
    Voor de prijs die je per ticket betaalt, kun je extra tickets bijkopen! Zolang de voorraad strek met een maximum tot 10 extra tickets.
      • Kijk je ogen uit met de prachtige kleding en elegante choreografieën

      • Duik in de fascinerende wereld van de eeuwenoude Chinese cultuur!

      • Geniet van spektakel vol verbluffende evenwichtskunsten, spectaculaire acrobatenstunts en dynamische jongleeracts.

      • Een gezellig uitje samen of met de hele familie.

      • Een spetterend programma vol met traditionele en vernieuwende circus acts!

      • Er zijn een beperkt aantal opties beschikbaar per datum. Betaal snel en maak je keuze om teleurstelling te voorkomen.

      Chinees Nationaal Circus met The Great Wall

      Ben jij nog op zoek naar een origineel en verrassend uitje voor de komende kerstdagen? Voor het 30 jarig bestaan van het Chinees Nationaal Circus pakken ze uit met een extra bijzondere show gebaseerd op het meest bijzondere bouwwerk van China, namelijk de Chinese muur! In deze nieuwe show nemen 30 top performers je mee in de fascinerende wereld van de eeuwenoude Chinese cultuur. Zij hebben op internationale concoursen al diverse keren een 1e prijs in de wacht gesleept. Geniet mee van ongelooflijke acrobatiek, trapeze artiesten, illusionisten, danseressen en de grappige clowns. Mis deze veiling niet en beleef een kerst om nooit te vergeten!

      De Kunstlinie is zowel met de auto als met het openbaar vervoer uitstekend bereikbaar. Er is ruim voldoende parkeergelegenheid in de Schipper- en Hospitaalgarage  tegen betaling. Station Almere Centrum ligt op 7 minuten loopafstand. Stippel je volledige reis uit op 9292.nl.

      • Je ontvangt je betalingsbewijs voucher(s) na betaling direct per e-mail.
      • Let op je voucher is niet je entreebewijs maar je bewijs van betaling.