Ontdek de magische Grotten van Han en het Wildpark!

Han-sur-Lesse, België (Rue J. Lamotte 2, 5580).

Geldig van 1 maart 2019 t/m 11 november 2019.

Je ontvangt de ticket(s) na betaling per e-mail.

Ga een dag op avontuur met 2 Passhan tickets: combiticket Grotten van Han en Wildpark, ter waarde van € 62.

  • Het Passhan ticket is geldig voor de grotten van Han, het Wildpark, PrehistoHan en Han 1900.
  • Kinderen t/m 3 jaar hebben gratis toegang.
Wanneer je de veiling wint, kun je met het winnende bod extra tickets bijkopen op de betaalpagina! Je betaalt hier dan maar 1 keer administratiekosten voor. Let op: zolang de voorraad strekt, met een maximum van 4 tickets per veiling.
    • Bewonder de druipsteenformaties en de onderaardse rivier in de grotten.

    • Het Domein van de Grotten van Han werd vorig jaar bekroond tot Unesco Geopark

    • Bezoek het Wildpark avontuurlijk te voet of met de Safari-car.

    • Geniet van het nieuwe 360° spektakel in de grootste zaal van de grotten van Han.

    Beoordeling Tripadvisor

    ''Indrukwekkend'' - AnCVIx
    20 januari 2019 - ''Dit zijn indrukwekkende grotten met een mooie lichtshow, een goede gids loodst je doorheen dit prachtig spektakel , niet met droge ouderwetse informatie, maar met een leuke insteek. Een grote aanrader!''

    ''Super wildpark!'' - Graziella632018

    10 november 2018 - ''Ondankt het regenweer toch een mooie tocht gehad met de safari-car. Fijn voor alle leeftijden. Heel veel dieren gezien in een mooie omgeving in de herfst zeer mooie kleuren.''

    ''Mooie natuur'' - StijnK61
    5 november 2018 - ''Toch wel een aanrader. Wij deden zowel de grotten als het natuurpark. Het was een prachtige herfstdag wat bijdroeg aan de beleving. Mooie natuur, vergezichten en dieren. De gids die ons door de grotten begeleidde was goed, wekte interesse.''

    Kijk voor alle reviews op Tripadvisor.nl.

    Het Wildpark

    Ga op avontuur door het Wildpark en maak een safari in je achtertuin! Je kunt het park te voet verkennen of plaatsnemen in de Safari-car. Reis door de tijd en ontdek de vele diersoorten die leven of geleefd hebben in deze regio. Met een beetje geluk spot je zelfs de Europese ''big five'' bestaande uit; Europese bizons, bruine beren, wolven, lynxen en de bijzondere veelvraat uit Scandinavië!

    De Grotten van Han

    Duik vervolgens onder de grond en laat je betoveren door de magie van één van de mooiste grotten van Europa! De grot is extra bijzonder door de schoonheid van de kalkafzettingen en de uitgestrekte zalen. Sinds 2017 zijn de natuurlijke kleuren van de Grot en de schoonheid van de druipstenen nog veel duidelijker zichtbaar door de nieuwe LED-verlichting in de Grot. Nieuw dit jaar is de klank- en lichtshow Origin, die je meevoert naar de oorsprong van onze wereld en de Grot... Een 360° spektakel!

    PrehistoHan

    Han 1900

    Kijk voor meer informatie op de website van de Grotten van Han