Ontdek de magische Grotten van Han en het Wildpark!

    € 60
    € 0
    € 5 administratiekosten

    Han-sur-Lesse- België (Rue J. Lamotte 2, 5580).

    Geldig t/m 11 november 2018.

    Je ontvangt de ticket(s) na betaling per e-mail.

    Een dagje uit voor 2 personen met 2 Passhan tickets: combiticket Grotten van Han en Wildpark, ter waarde van € 60.

    Het Passhan ticket is geldig voor de grotten van Han, het Wildpark, PrehistoHan en Han 1900.
    Kinderen van 0 tot 4 jaar hebben gratis toegang.

    Wanneer je de veiling wint, kun je met het winnende bod extra tickets bijkopen op de betaalpagina! Je betaalt hier dan maar 1 keer administratiekosten voor. Let op: zolang de voorraad strekt, met een maximum van 4 tickets per veiling.
      • Bewonder de druipsteenformaties en de onderaardse rivier in de grotten.

      • Interactieve 3D bioscoop.

      • Bezoek het Wildpark avontuurlijk te voet of met de Safari-car.

      Beoordeling Tripadvisor

      ''Schitterende grot'' - vanhartingsveldt
      10 augustus 2018 - ''Een schitterend mooie grot! Nieuw was de licht-en geluidsshow, prachtig! Leuke gids (Eleonore) Kon aan haar zien dat ze het werk met plezier doet. Zeer zeker de moeite waard voor een bezoek, aanrader!''

      ''Prachtig natuurpark'' - Glenn P
      9 augustus 2018 - ''Het natuurpark is gewoon prachtig. Voor de meer geoefende wandelaars is er de mogelijkheid om dit te voet te doen, wat ik zeker zou aanraden. De minder geoefende wandelaars kunnen het park met een 'safari car' doen. De rit duurt ongeveer anderhalf uur en is van het begin tot het einde spectaculair. De rit is opgedeeld in twee luiken, enerzijds door het bos met al haar 'wildlife' en anderzijds door de open vlaktes waar je onder andere buffels, herten en oerossen ziet. Af en toe is er een stop om foto's te maken van de panoramische vergezichten.''

      ''Super tijd gehad'' - Donna K
      9 augustus 2018 - '''De grotten waren erg mooi en indrukwekkend. De kinderen van 3, 9 en 11 vonden het ook super. Goede enthousiaste uitleg van de gids. Geen vraag was teveel. Top! Wildpark was ook erg leuk en het aanstekelijke liedje in de safariwagen heeft de hele vakantie door ons hoofd geklonken.'.

      Kijk voor alle reviews op Tripadvisor.nl.

      De Grotten van Han

      Laat je betoveren door de magie van één van de mooiste grotten van Europa! De grot is extra bijzonder door de schoonheid van de kalkafzettingen en de uitgestrekte zalen. Sinds 2017 zijn de natuurlijke kleuren van de Grot en de schoonheid van de druipstenen nog veel duidelijker zichtbaar door de nieuwe LED-verlichting in de Grot.

      PrehistoHan

      Het Wildpark

      Ga op avontuur door het Wildpark! Je kunt het park te voet verkennen of neem plaats in de Safari-car. Reis door de tijd en ontdek de vele diersoorten die leven of geleefd hebben in deze regio. Met een beetje geluk spot je zelfs de Europese ''big five'' bestaande uit; Europese bizons, bruine beren, wolven, lynxen en de bijzondere veelvraat uit Scandinavië!

      Han 1900

      Kijk voor meer informatie op de website van de Grotten van Han