Een concert naar keuze in het Concertgebouw Amsterdam!

€ 115
€ 0
€ 5 administratiekosten

Concertgebouwplein 2-10 (1071 LN, Amsterdam).

Diverse data, keuze uit 20 uitvoeringen, zie 'Meer info'.

2 tickets (rang 2) voor een concert naar keuze in het Concertgebouw Amsterdam, ter waarde van € 115*.

  • Ontvangst consumpties (koffie/ thee/ fris/ diverse wijnen/ bier).
  • Pauze consumpties (koffie/ thee/ fris/ diverse wijnen/ bier).
  • Gratis bewaakte garderobe.
  • 10% korting op Q-Park Museumplein.
  • Gratis programmablad.
  • Meet and greet met uitvoerenden na afloop van het concert.
*Dit is de gemiddelde prijs van de verschillende concerten.
Voor de prijs die je per gewonnen ticket betaalt, kun je extra tickets bijkopen! Super voordelig, je betaalt namelijk maar eenmalig de €5 administratiekosten. Zolang de voorraad strekt, is het mogelijk om een maximum van 4 tickets bij te kopen.
    • Geniet mee in één van 's werelds mooiste concertzalen!

    • In het concertgebouw is de akoestiek perfect waardoor je optimaal kunt genieten van het klassieke concert!

    • Keuze uit diverse mooie concerten,

    • Het concertgebouw is in hartje Amsterdam gelegen, dus goed te combineren met een dagje Amsterdam.

    • Beperkte beschikbaarheid per optie.

    ''Klasse'' - Bert D
    16 april 2019 - ''Alleen maar top-ervaringen in het Concertgebouw. Gisteren ook weer. Je wordt met egards ontvangen, garderobe en -personeel uitstekend, vriendelijk en behulpzaam. Hetzelfde geldt voor de medewerkers achter de barretjes. De Grote Zaal is werkelijk prachtig, de akoestiek zo als bekend fenomenaal. Wat er ook plaatsvindt, zoals gisteravond de Matthäus Passion, het klinkt allemaal even mooi.''

    ''Klasse, stijl en heel veel allure'' - sybrena
    4 april 2019 - ''Misschien wel een van mooiste concertzalen ter wereld. Het hele gebouw ademt klasse. Je waant je in een andere wereld. Geweldige plek om van een heel erg mooie muziek te genieten.
    Leuk weetje: bij de meeste kaartjes is drank inbegrepen. Dat zorgt ervoor dat de wachtrijen bij alle barretjes heel snel weg zijn. Echt fijn voor in de pauze.''

    ''Stijlvol'' - alm G
    3 april 2019 - ''Een prachtig gebouw met een kwalitatief hoogstaand aanbod. Je boft als je van klassieke muziek houdt en dan kun je niet stijlvoller naar een concert gaan dan hier.''

    Koninklijk Concertgebouw Amsterdam

    Het Concertgebouw is met haar bijzondere akoestiek en kwalitatief hoogstaande programmering één van de meest exclusieve concertzalen in de wereld. Bestel jouw tickets voor verschillende concerten in de prachtige Grote Zaal tegen een aantrekkelijke korting!

    Denk bijvoorbeeld aan Handels Messiah, uitgevoerd door The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands, Classical Christmas met pianist Jan Vayne, het beroemde Requiem van Mozart of bezoek de Matthäus Passion van Bach onder leiding van dirigent Pieter Jan Leusink,ontvang een aantrekkelijke korting en daarnaast ontvang je nog eens diverse gratis extra’s.

    Concerten in Het Concertgebouw

    Finse onderzoekers ontdekten dat de zijwanden van de Grote Zaal een belangrijke rol spelen in de wereldberoemde akoestiek. Staat een bezoek aan het wereldberoemde Concertgebouw in Amsterdam nog op je bucketlist? Nú is het moment om dit punt van je lijstje af te vinken.

    • Tijdens de betaling dien je een keuze te maken voor de data en locatie van het concert.
    • Je hoeft van tevoren niet te reserveren.
    • Rolstoelplaatsen telefonisch te reserveren via 0525 - 684819.