Tickets voor balletsprookje De Notenkraker in Amsterdam!

RAI Amsterdam (Europaplein 24, 1078 GZ).

Zaterdag 21 december om 19:30 uur.

Je ontvangt de e-tickets binnen 1 uur vanuit de Nationale Theaterkassa.

2 eerste rang tickets voor het hartverwarmende balletsprookje De Notenkraker in de Rai Amsterdam, ter waarde van € 76.

Voor de prijs die je per gewonnen ticket betaalt, kun je extra vouchers bijkopen! Supervoordelig, je betaalt namelijk maar eenmalig de € 5 administratiekosten. Zolang de voorraad strekt, is het mogelijk om een maximum van 5 tickets bij te kopen.
    • De Notenkraker is een prachtige klassieke uitvoering.

    • Met fabuleuze muziek van Tsjaikovski die live wordt uitgevoerd door een groot orkest.

    • De professionele dansers, livemuziek en het prachtige decor maken dit prachtige ballet tot een magisch kerstfeest voor de hele familie.

    • De Notenkraker vertelt het verhaal van het meisje Clara en de betoverende notenkrakerprop.

    • Het sprookjesverhaal wordt uitgevoerd door het Charkov City Opera & Ballet.

    Charkov City Opera & Ballet – De Notenkraker

    Kom naar de sprookjesachtige voorstelling De Notenkraker in de Rai Amsterdam. De fabuleuze muziek van Tsjaikovski die live wordt uitgevoerd door een groot orkest, de virtuoze danspartijen, het schitterende core de ballet en het decor maken dit prachtige ballet tot een magisch kerstfeest voor de hele familie.

    Het verhaal

    De Notenkraker vertelt het verhaal van het meisje Clara en de betoverende notenkrakerpop. Op kerstavond ontvangt zij een notenkrakerpop. In haar droom komt deze pop tot leven en verandert in een prins. Clara en de prins worden al snel verliefd op elkaar. Hun liefde komt in gevaar door de gevreesde Muizenkoning. Hij tovert de prins in een levende Notenkraker. In het gevecht met de Muizenkoning Clara en De Notenkraker beleven zij spannende avonturen. Uiteindelijk is het de broer van Clara die de Muizenkoning verslaat en zorgt dat de Notenkraker weer in een prins verandert. Als Clara wakker wordt, blijkt alles een droom te zijn geweest.

    Het sprookjesverhaal De Notenkraker wordt uitgevoerd door Charkov City Opera & Ballet.

    RAI Theater Amsterdam

    Het RAI Theater is één van de grootste theaterzalen van Amsterdam. Het theater telt 1750 zitplaatsen en is gemakkelijk bereikbaar met openbaar vervoer en met de auto. Stippel je volledige route uit op de website van 9292.
    • Je ontvangt de tickets per e-mail vanuit de Nationale Theaterkassa.
    • Je ticket is je entreebewijs. Print deze uit en neem hem mee.