Ticketveiling.nl

Goedkoopste dagjes uit Klantenbeoordeling 8.1 Miljoenen bezoekers gingen je voor

2 topseat tickets voor de musical 'We Will Rock You'!

€ 199
€ 0
100%
€ 5 administratiekosten

Voor 2 personen (bijkopen mogelijk).

Den Haag - World Forum Theater (Churchillplein 10, 2517 JW).

Geldig op donderdag 26 december om 14:00 uur of dinsdag 7 januari 20:00 uur, zie beschikbare opties.

Je ontvangt de tickets uiterlijk een dag voor de voorstelling van Eventim.

2 topseats tickets voor de legendarische musical We Will Rock You met de grootste Queen hits in het World Forum Theater Den Haag, ter waarde van € 198,50.

Bijzonderheden
  • De musical wordt geheel in het Engels opgevoerd.
  • Musicalster Stanley Burleson speelt de rol van Khashoggi, de handlanger van de Killer Queen.
  • De rol van Killer Queen wordt gespeeld door de Zuid Afrikaanse musicalster Tia Architto (bekend van o.a. West Side Story en Sister Act).

Voor de prijs die je per gewonnen ticket betaalt, kun je extra tickets bijkopen! Super voordelig, je betaalt namelijk maar eenmalig de € 5 administratiekosten. Zolang de voorraad strekt, is het mogelijk om een maximum van 6 tickets bij te kopen.
    • Topseat tickets voor de legendarische voorstelling!

    • Exclusief voor Ticketveiling!

    • In de show zitten alle grote hits van Queen verwerkt.

    • Sensationele ode aan de iconische muziek van rocklegende Queen.

    • Geniet van nummers als ‘Bohemian Rhapsody’, ‘Don’t Stop Me Now’, ‘Killer Queen’ en vanzelfsprekend ‘We Will Rock You’.

    • Zangeres Tia Architto is volgens kenners één van de beste musicalsterren in de wereld.

    • Een prachtig eerbetoon aan Queen.

    • Beperkt aantal tickets per optie beschikbaar.

    Queen musical 'We Will Rock You'

    De musical We Will Rock You komt naar Nederland en zal spectaculairder zijn dan ooit! De musical wordt geheel in het Engels opgevoerd en is een sensationele ode aan de iconische muziek van rocklegende Queen. De rockshow is inmiddels gezien door meer dan 20 miljoen mensen in 28 landen. Het verhaal werd geschreven door Ben Elton en speelt zich af in een tijd waarin livemuziek en muziekinstrumenten verboden zijn. In de show zitten alle grote hits van Queen verwerkt. Geniet van nummers als ‘Bohemian Rhapsody’, ‘Don’t Stop Me Now’, ‘Killer Queen’ en vanzelfsprekend ‘We Will Rock You’.  Musicalster Stanley Burleson speelt in de rol van Khashoggi, de handlanger van de Killer Queen, die tijdens de voorstelling  vertolkt wordt door de Zuid-Afrikaanse internationale musicalster Tia Architto. Tia Architto behoort tot de grootste musicalsterren ter wereld. Ze schitterde onder meer in ‘The Sound of Music’, ‘Sister Act’ en ‘Hairspray’. 

    Lees meer
    • Je ontvangt je betalingsbewijs voucher(s) na betaling direct per e-mail.
    • Let op je voucher is niet je entreebewijs maar je bewijs van betaling.
    • Je ontvangt de officiële entreetickets uiterlijk 1 dag voor het concert per e-mail vanuit Eventim.
    • Je geeft toestemming om je gegevens eenmalig ter beschikking te stellen aan Eventim t.b.v. het verzenden van de kaarten.
    • Als hoogste bieder ben je verplicht de veiling af te nemen voor het geboden bedrag.
    • Annuleren van deze veiling is niet mogelijk. Zie hiervoor ook de algemene voorwaarden.
    Biedgeschiedenis:
    Er zijn nog geen bieders
    Bekijk meer biedingen