Met 2 personen naar Verdi’s Requiem in De Doelen!
- Woensdag 20 november 2019, aanvangstijd 20:15 uur.
- Je ontvangt de tickets uiterlijk een dag voor de voorstelling van Eventim.
- Je ontvangt je betalingsbewijs voucher(s) na betaling direct per e-mail.
- Let op je voucher is niet je entreebewijs maar je bewijs van betaling.
- Je ontvangt de officiële entreetickets uiterlijk 1 dag voor het concert per e-mail vanuit Eventim.
- Je geeft toestemming om je gegevens eenmalig ter beschikking te stellen aan Eventim t.b.v. het verzenden van de kaarten.
Verdi Requiem
Guiseppe Verdi is één van de meest illustere Italiaanse componisten aller tijden. Hij schreef meer dan twintig opera’s en naast opera’s schreef de legendarische componist gelijktijdig met zijn opera Aïda het vermaarde ‘Requiem’. Dit spectaculaire stuk wordt onder leiding van Raymond Janssen uitgevoerd door het International Symphony Orchestra uit Lviv en The National Choir uit Oekraïne ‘Dumka’. Overweldigende emoties, diepgaande muziek en prachtige melodieën zullen centraal staan.
Kijk voor meer informatie op www.worldconcerts.nl.