Met 2 personen naar Verdi’s Requiem in concertgebouw De Doelen!

€ 128
€ 0
€ 5 administratiekosten

Rotterdam - De Doelen (Schouwburgplein 50, 3012 CL).

Woensdag 20 november 2019, aanvangstijd 20:15 uur.

Je ontvangt de tickets uiterlijk een dag voor de voorstelling van Eventim.

2 tweede rang tickets voor Verdi Requiem in concertgebouw De Doelen, ter waarde van € 128 in Rotterdam.

Voor de prijs die je per gewonnen ticket betaalt, kun je extra tickets bijkopen! Super voordelig, je betaalt namelijk maar eenmalig de € 5 administratiekosten. Zolang de voorraad strekt, is het mogelijk om een maximum van 6 tickets bij te kopen.
    • 2e rang tickets.

    • Meesterwerk van Verdi in grootste uitvoering ooit!

    • Overweldigende emoties, diepgaande muziek en prachtige melodieën staan centraal.

    • Onder leiding van dirigent Raymond Janssen!

    • Beperkt aantal tickets beschikbaar.

    Verdi Requiem

    Guiseppe Verdi is één van de meest illustere Italiaanse componisten aller tijden. Hij schreef meer dan twintig opera’s en naast opera’s schreef de legendarische componist gelijktijdig met zijn opera Aïda het vermaarde ‘Requiem’. Dit spectaculaire stuk wordt onder leiding van Raymond Janssen uitgevoerd door het International Symphony Orchestra uit Lviv en The National Choir uit Oekraïne ‘Dumka’. Overweldigende emoties, diepgaande muziek en prachtige melodieën zullen centraal staan.

    Kijk voor meer informatie op www.worldconcerts.nl.

    • Je ontvangt je betalingsbewijs voucher(s) na betaling direct per e-mail.
    • Let op je voucher is niet je entreebewijs maar je bewijs van betaling.
    • Je ontvangt de officiële entreetickets uiterlijk 1 dag voor het concert per e-mail vanuit Eventim.