Ticketveiling.nl

2 balkon tickets voor het concert The Cavern Beatles!

€ 98
€ 0
100%
€ 5 administratiekosten

Voor 2 personen (bijkopen mogelijk).

Den Haag - World Forum Theater (Churchillplein 10, 2517 JW).

Geldig voor 6, 7 of 8 maart 2020, zie beschikbare opties.

Je ontvangt de tickets uiterlijk een dag voor de voorstelling van Eventim.

2 balkontickets voor The Cavern Beatles in het World Forum Theater Den Haag, ter waarde van € 98.

Voor de prijs die je per gewonnen ticket betaalt, kun je extra tickets bijkopen! Super voordelig, je betaalt namelijk maar eenmalig de € 5 administratiekosten. Zolang de voorraad strekt, is het mogelijk om een maximum van 6 tickets bij te kopen.
    • Prachtige balkonplekken!

    • Verbazingwekkend levensechte en 2 uur durende show.

    • Ode aan legendarische Britse band.

    • Perfecte live-imitatie van een Beatles-concert.

    • Met de originele retro-VOX-versterkers en passende kleding.

    • The Cavern Beatles zijn vernoemd naar en volledig erkend door de legendarische club in Liverpool.

    • Een optreden van The Cavern Beatles is keer op keer een belevenis.

    • Beperkt aantal tickets per optie beschikbaar.

    The Cavern Beatles brengen de iconische popgroep tot leven

    The Beatles hebben de muziekgeschiedenis blijvend veranderd met hun iconische nummers als ‘Please Please Me’, ‘Twist and Shout’, ‘Can’t Buy Me Love’, ‘Help!’, ‘Ticket to Ride’, ‘Michelle’, ‘All My Loving’ en ‘Hey Jude’. De Britse popgroep gaf in 1969 voor de laatste keer een live-concert in de originele bezetting. Maar nu kun je toch genieten van het unieke geluid dat deze band kenmerkt. Op vrijdag 6, zaterdag 7 en zondag 8 maart treden The Cavern Beatles op in het Word Forum Theater in Den Haag. Het beloofd een verbazingwekkende show te worden met de perfecte live-imitatie van een Beatles-concert. Alle bekende songs zullen voorbijkomen, echt tot in de kleinste details streven de muzikanten perfectie na. Voor het optimale effect worden zelfs originele retro-VOX-versterkers gebruikt en de artiesten dragen passende kleding. Ze lijken regelrecht uit de zestiger jaren te zijn weggelopen. Dit maakt het concert van The Cavern Beatles een spectaculaire, authentieke en geloofwaardige reis terug in de tijd. The Cavern Beatles zijn vernoemd naar en volledig erkend door de legendarische club in Liverpool waar de originele Beatles sinds 1961 maar liefst 292 keer optraden. Dit illustreert de uitzonderlijke kwaliteit van het concert

    Lees meer
    • Je ontvangt je betalingsbewijs voucher(s) na betaling direct per e-mail.
    • Let op: je voucher is niet je entreebewijs maar je bewijs van betaling.
    • Je ontvangt de officiële entreetickets uiterlijk 1 dag voor het concert per e-mail vanuit Eventim.
    • Je geeft toestemming om je gegevens eenmalig ter beschikking te stellen aan Eventim t.b.v. het verzenden van de kaarten.
    • Als hoogste bieder ben je verplicht de veiling af te nemen voor het geboden bedrag.
    • Annuleren van deze veiling is niet mogelijk. Zie hiervoor ook de algemene voorwaarden.
    Biedgeschiedenis:
    Er zijn nog geen bieders
    Bekijk meer biedingen