2 tickets voor het klassieke concert Moscow Nights!

Vouchers voor diverse concerten van Moscow Nights bij Ticketveiling.nl. Mis deze concerten veiling niet en win jouw voordeeluitje met de hoogste korting door al mee te bieden vanaf 1 euro!

  • Voor 2 personen (bijkopen mogelijk).
  • Diverse data, 3 voorstellingen in november, zie 'Meer info'.
  • Je ontvangt de vouchers direct na betalen per e-mail.

2 tickets (rang 2) voor een spannend en verrassend klassiek concert: 'Moscow Nights' met bekende en onbekende composities, ter waarde van € 145.

  • Op de voucher staat een unieke code en een website vermeld. Op de website; www.beleefklassiek.nl/verzilveren dien je de code te verzilveren, hier ontvang je jouw officiële tickets.
  • Het verzilveren van de voucher kan tot 48 uur voorafgaand aan het concert.
  • Rolstoelplaatsen zijn telefonisch te reserveren via 0525 - 684819.

Moscow Nights

Laat je tijdens deze muzikale ontdekkingsreis meenemen door sopraan Olga Zinovieva. Zij vertolkt de mooiste aria's van haar Russische landgenoten in dit klassieke concert! Ervaar het wereldberoemde 'Vocalise' van Rachmaninoff en het prachtige 'Rossignol' van Alabiev. Zelfs het 'Concerto for Coloratura Soprano' van Glière met haar buitengewoon hoge moeilijkheidsgraad ga je deze voorstelling ervaren!

The Bach Orchestra of the Netherlands is speciaal voor deze reeks concerten uitgebreid met een blazerssectie. Vioolvirtuoos Igor Ruhadze zal soleren in Tsjaikovski’s spectaculaire Méditation.

Beschikbare voorstellingen

16-11-2019 (zaterdag) om 19:30, Nijmegen, Stevenskerk.
17-11-2019 (zondag) om 15:00, Utrecht, Janskerk.
23-11-2019 (zaterdag) om 19:30, Rotterdam, Laurenskerk.

Deze uitvoering wordt ook in het concertgebouw in Amsterdam gegeven op zondag 24 november om 14:15 uur. Kijk bij veiling Concert naar keuze in het Concertgebouw voor de beschikbare voorstellingen in het concertgebouw.

Kijk voor meer informatie op de website van beleefklassiek.nl.