2 tickets voor het klassieke concert Moscow Nights!

€ 145
€ 0
€ 5 administratiekosten
Het is de derde dinsdag van september en dat betekent: Prinsjesdag! Vandaag mag je daarom GRATIS één keer aan het prijzenrad draaien om te ontdekken wat er voor jou in de gouden koffer zit. Daarna kun je na elke gewonnen en betaalde veiling opnieuw draaien aan het prijzenrad. De actie is alleen vandaag 17 september geldig. Lees hier meer over de actie en voorwaarden.

Diverse locaties in Nederland.

Diverse data, zie 'Meer info'.

2 tickets (rang 2) voor een spannend en verrassend klassiek concert: 'Moscow Nights' met bekende en onbekende composities, ter waarde van € 145.

  • Gratis programmablad.
  • Meet and greet met uitvoerenden na afloop van het concert.
Voor de prijs die je per gewonnen ticket betaalt, kun je extra tickets bijkopen! Supervoordelig, je betaalt namelijk maar eenmalig de €5 administratiekosten. Zolang de voorraad strekt, is het mogelijk om een maximum van 4 tickets bij te kopen.
    • Keuze uit meerdere locaties, zo is er altijd een locatie bij jou in de buurt!

    • Ga met sopraan Olga Zinovieva op ontdekkingsreis door Rusland.

    • Geniet van 'Vocalise', 'Rossignol' en het 'Maria's Wiegenlied'.

    • Met buitengewoon hoge moeilijkheidsgraad 'Concerto for Coloratura Soprano'.

    • The Bach Orchestra of the Neterlands is speciaal uitgebreid met een blazerssectie.

    • Beperkte beschikbaarheid per optie.

    Moscow Nights

    Laat je tijdens deze muzikale ontdekkingsreis meenemen door sopraan Olga Zinovieva. Zij vertolkt de mooiste aria's van haar Russische landgenoten in dit klassieke concert! Ervaar het wereldberoemde 'Vocalise' van Rachmaninoff en het prachtige 'Rossignol' van Alabiev. Zelfs het 'Concerto for Coloratura Soprano' van Glière met haar buitengewoon hoge moeilijkheidsgraad ga je deze voorstelling ervaren!

    The Bach Orchestra of the Netherlands is speciaal voor deze reeks concerten uitgebreid met een blazerssectie. Vioolvirtuoos Igor Ruhadze zal soleren in Tsjaikovski’s spectaculaire Méditation.

    Beschikbare voorstellingen

    16-11-2019 (zaterdag) om 19:30, Nijmegen, Stevenskerk.
    17-11-2019 (zondag) om 15:00, Utrecht, Janskerk.
    23-11-2019 (zaterdag) om 19:30, Rotterdam, Laurenskerk.

    Deze uitvoering wordt ook in het concertgebouw in Amsterdam gegeven op zondag 24 november om 14:15 uur. Kijk bij veiling Concert naar keuze in het Concertgebouw voor de beschikbare voorstellingen in het concertgebouw.

    Kijk voor meer informatie op de website van beleefklassiek.nl.

    • Op de voucher staat een unieke code en een website vermeld. Op de website; www.beleefklassiek.nl/verzilveren dien je de code te verzilveren, hier ontvang je jouw officiële tickets.
    • Het verzilveren van de voucher kan tot 48 uur voorafgaand aan het concert.
    • Rolstoelplaatsen zijn telefonisch te reserveren via 0525 - 684819.