2 eerste rang tickets voor ABBA GOLD in Zwolle!

€ 78
€ 0
€ 5 administratiekosten

Zwolle - Theater de Spiegel (Spinhuisplein 14, 8011 ZZ Zwolle).

Vrijdag 1 november 2019 om 20:00 uur.

2 eerste rang tickets voor het concert The Concert Show - ABBA GOLD in Theater De Spiegel op vrijdag 1 november 2019, ter waarde van € 78 in Zwolle.

Voor de prijs die je per gewonnen ticket betaalt, kan je extra tickets bijkopen! Super voordelig, je betaalt namelijk maar eenmalig de € 5 administratiekosten. Zolang de voorraad strekt, is het mogelijk om een maximum van 8 tickets bij te kopen.
    • Onvergetelijke songs van Agnetha, Annifrid, Benny and Bjorn samen.

    • De grootste ABBA theatershow van dit moment!

    • ABBA is één van de grootste popbands ter wereld.

    • Zing mee met megahits als Mamma Mia, Waterloo, Money Money Money en Dancing Queen, stuk voor stuk onvergetelijke nummers!

    • De voorstelling heeft een prachtige video en lichtshow.

    • Voor het optreden hebben de musici en zangers toestemming gekregen van de originele ABBA leden.

    •  Beperkt aantal tickets beschikbaar.

    ABBA GOLD - The concert show

    Ga naar het onvergetelijke concert van ABBA GOLD - The concert show. ABBA GOLD is de grootste ABBA theatershow van dit moment! Beleef en ervaar de knallende klassiekers van een van de grootste popgroepen uit de popgeschiedenis. Je wordt vanaf de eerste minuut van het concert meegezogen in de kenmerkende sfeer, uitstraling en de muziek van de originele ABBA. De vertolking van alle grote ABBA hits is indrukwekkend en ongeëvenaard. Zo zijn in overleg met de ABBA leden nummers zo aangepast dat ze nog voller en kleurrijker zijn dan voorheen!
    Dat geldt zeker ook voor de toegepaste special effects. Deze zijn ‘state of the art’. De modernste licht-, LED en geluidstechniek garanderen een optimale beleving.

    De shows van ABBA GOLD worden nu in meer dan 20 landen uitgevoerd in Europa, Rusland, Japan en ook in het Midden-Oosten.

    Having the time of your life!

    Vlakbij Theater De Spiegel ligt parkeerdek Noordereiland waar je gemakkelijk (betaald) kan parkeren. Je kan ook parkeren in parkeergarage Diezerpoort. Vanaf deze parkeergarage is Theater De Spiegel te bereiken via de loopbrug. Reis je met het openbaar vervoer?  Vanaf station Zwolle brengen stadsbussen 3 & 4 je naar Theater De Spiegel. Halte Winkelcentrum Diezerpoort. Stippel je volledige route uit op de website van 9292.

    • Op vertoon van je voucher kun je de officiële tickets ophalen bij de kassa van het theater.
    • Je zitplaats wordt toegewezen door het theater.