Geniet van de beroemde opera 'Don Giovanni' bij Euroscoop!

    € 36
    € 0
    € 5 administratiekosten

    Schiedam, Maastricht, Tilburg.

    Geldig op donderdag 13 december 2018 vanaf 18:30 uur.

    Een heerlijke avond uit met 2 tickets voor Euroscoop Goes Opera op 13 december, ter waarde van € 36.

    • Welkomstdrankje.

    Alleen geldig voor Euroscoop Goes Opera op 13 december.
    Ontvangst is om 18:30 uur. De film begint om 19:00 uur.

      • Ontvangst met een welkomstdrankje.

      • Ervaar het spectaculaire 'Don Giovanni' op het witte doek!

      • Geniet van de prachtige muziek gecomponeerd door Mozart.

      • Geniet van verse popcorn tijdens de film.

      • Er zijn een beperkt aantal opties beschikbaar per locatie.

      Euroscoop Goes Opera

      Ben je een liefhebber van opera? Op 13 december kun je bij Euroscoop van de wereldberoemde opera 'Don Giovanni' op het witte doek genieten! De opera werd voor het eerst opgevoerd in Praag in 1787 en is geschreven door Mozart zelf. De versie die je te zien krijgt op de opera avond wordt opgenomen in Oktober 2018 in Venetië. Allessandro Luongo kruipt in de rol van Don Giovanni en Carmela Remigio speelt Donna Elvira in deze opname. De opera Don Giovanni bestaat uit 2 bedrijven, duurt bijna 3 uur en wordt gezongen in het Italiaans.

      Don Giovanni
      Don Giovanni is een echte vrouwenverslinder. Op een avond sluipt hij het huis van Il Commendatore binnen en probeert hij zijn dochter Donna Anna te verleiden maar ze heeft geen interesse. Ze is al verloofd met Don Ottavio. Il Commendatore komt hier achter en daagt Don Giovanni uit voor een duel.

      Kijk voor meer informatie op de website van Euroscoop.

      • De vouchers vind je ook in je profiel bij ‘Mijn veilingen’.
      • Het is noodzakelijk om je voucher te verzilveren voor een filmticket, de instructies vind je op de voucher. Hierna ontvang je de officiële filmtickets.
      • Kijk op de website van Euroscoop voor de actuele informatie.