Een avond lachen bij Boom Chicago in Amsterdam!

Tickets voor een voorstelling naar keuze van Boom Chicago bij Ticketveiling.nl. Mis deze theater en shows veiling niet en win jouw voordeeluitje met de hoogste korting, door al mee te bieden vanaf 1 euro!

  • Geldig voor 4 personen.
  • 3 maanden geldig na het winnen van de veiling.
  • Je ontvangt de vouchers direct na betalen per e-mail.

4 reguliere entreetickets voor een show naar keuze bij Boom Chicago, ter waarde van € 100 in Amsterdam.

  • Kijk op de website van aanbieder Boom Chicago voor de actuele informatie en de openingstijden.

Alleen geldig voor de standaard eigen producties van Boom Chicago op basis van beschikbaarheid.

Boom Chicago

Een gezellige avond met je vrienden vol humor, muziek, improvisatie en social media. Bij Boom Chicago in Amsterdam is dit precies wat je krijgt! Plof heerlijk neer in het prachtige Rozentheater en geniet van het lachen met je vrienden tot je wangen er pijn van doen. De prachtige locatie was de eerste bioscoop in Amsterdam en is inmiddels wel 100 jaar oud. Het gebouw is volledig geronoveerd en biedt vele mogelijkheden. De shows die worden gegeven zijn afwisselend en actueel. De acteurs improviseren en spelen in op leuke onderwerpen in het Engels. Hebben jullie zin om na de show nog even lekker een drankje te doen? Dit kan in de populaire bar van Boom Chicago, genaamd 'Bar 117'.

Kijk voor meer informatie en alle voorstellingen op de site van Boom Chicago.

Het is niet mogelijk om gratis te parkeren in de buurt. Parkeren in de Jordaan op straat is het dichtstbij. De goedkoopste parkeerlocatie is P+R Bos en Lommer. Tevens is Boom Chicago op loopafstand van de bus/tram.

Bekijk de site van 9292 om jouw route te plannen.