Een avond lachen bij Boom Chicago in Amsterdam!

    € 100
    € 0
    € 5 administratiekosten

    Amsterdam (Rozengracht 117, 1016LV).

    3 maanden geldig na het winnen van de veiling.

    4 reguliere entreetickets voor een show naar keuze bij Boom Chicago, ter waarde van € 100 in Amsterdam.

    Alleen geldig voor eigen producties van Boom Chicago.
    Voor de prijs die je per persoon betaalt, kun je extra vouchers bijkopen! Je betaalt maar 1 keer administratiekosten. Let op: zolang de voorraad strekt, met een maximum van 3 extra vouchers per veiling.
      • Keuze uit verschillende voorstellingen bij Boom Chicago!

      • Voorstellingen over onder andere actuele zaken vol met humor, improvisatie, muziek en social media.

      • Gezellig een avond lang met je vrienden heerlijk lachen!

      • Een prachtige locatie in het Rozentheater in Amsterdam.

      • De shows zijn volledig in het engels.

      4 van de 5 sterren.

      ''Toplocatie voor feesten en partijen'' - philippine7
      4 april 2018 - ''Zaaltje bovenin het gebouw ter beschikking gesteld gekregen voor mijn feestje om geld op te halen voor het goede doel. Dat was al fantastisch natuurlijk! Verder een toplocatie zowel qua ligging als qua inrichting en super aardig personeel. Geweldig hoe ik geholpen ben in de voorbereiding. Alle gasten vonden het ook een hele leuke en unieke locatie. Een aanrader om voor een feestje hier een zaal te huren! You won’t be disappointed.''

      ''Last-minute theater bezoek'' - Leslie S
      12 maart 2018 - ''2 uur voor aanvang besloten om tickets te kopen voor de Sunday Night Live voorstelling. Ontzettend gelachen, perfect om een dagje Amsterdam mee af te sluiten.''

      ''Leuke show! Veel gelachen.'' - Friso v
      5 maart 2018 - ''Uitgenodigd om naar een show te gaan met een eenmalige samenstelling van 2 comedians. Klein zaaltje, wat het extra leuk maakt. Veel gelachen om goede grappen!''

      Kijk voor alle reviews op Tripadvisor.nl.

      Boom Chicago

      Een gezellige avond met je vrienden vol humor, muziek, improvisatie en social media. Bij Boom Chicago in Amsterdam is dit precies wat je krijgt! Plof heerlijk neer in het prachtige Rozentheater en geniet van het lachen met je vrienden tot je wangen er pijn van doen. De prachtige locatie was de eerste bioscoop in Amsterdam en is inmiddels wel 100 jaar oud. Het gebouw is volledig geronoveerd en biedt vele mogelijkheden. De shows die worden gegeven zijn afwisselend en actueel. De acteurs improviseren en spelen in op leuke onderwerpen in het Engels. Hebben jullie zin om na de show nog even lekker een drankje te doen? Dit kan in de populaire bar van Boom Chicago, genaamd 'Bar 117'.

      Kijk voor meer informatie en alle voorstellingen op de site van Boom Chicago.

      Het is niet mogelijk om gratis te parkeren in de buurt. Parkeren in de Jordaan op straat is het dichtstbij. De goedkoopste parkeerlocatie is P+R Bos en Lommer. Tevens is Boom Chicago op loopafstand van de bus/tram.

      Bekijk de site van 9292 om jouw route te plannen.
      • Kijk op de website van aanbieder Boom Chicago voor de actuele informatie en de openingstijden.