Heerlijk lachen bij Boom Chicago in Amsterdam!

    € 50
    € 0
    € 5 administratiekosten

    Amsterdam (Rozengracht 117, 1016LV).

    3 maanden geldig na het winnen van de veiling.

    2 reguliere entreetickets voor een show naar keuze bij Boom Chicago, ter waarde van € 50.

    Alle voorstellingen in juli en augustus zullen in de zaal boven plaats vinden. Deze zaal is niet met een lift te bereiken.
    Alleen geldig voor eigen producties van Boom Chicago.
    Voor de prijs die je per persoon betaalt, kun je extra vouchers bijkopen! Je betaalt maar 1 keer administratiekosten. Let op: zolang de voorraad strekt, met een maximum van 5 extra vouchers per veiling.
      • Keuze uit verschillende voorstellingen bij Boom Chicago.

      • Een avond heerlijk en zorgeloos lachen!

      • De shows zijn volledig in het Engels.

      • Met voorstellingen vol met geweldige geïmproviseerde comedy!

      • De shows worden gegeven in het prachtige Rozentheater, wat in 1910 was geopend als eerste bioscoop van Amsterdam.

      4 van de 5 sterren.

      ''Toplocatie voor feesten en partijen'' - philippine7
      4 april 2018 - ''Zaaltje bovenin het gebouw ter beschikking gesteld gekregen voor mijn feestje om geld op te halen voor het goede doel. Dat was al fantastisch natuurlijk! Verder een toplocatie zowel qua ligging als qua inrichting en super aardig personeel. Geweldig hoe ik geholpen ben in de voorbereiding. Alle gasten vonden het ook een hele leuke en unieke locatie. Een aanrader om voor een feestje hier een zaal te huren! You won’t be disappointed.''

      ''Last-minute theater bezoek'' - Leslie S
      12 maart 2018 - ''2 uur voor aanvang besloten om tickets te kopen voor de Sunday Night Live voorstelling. Ontzettend gelachen, perfect om een dagje Amsterdam mee af te sluiten.''

      ''Leuke show! Veel gelachen.'' - Friso v
      5 maart 2018 - ''Uitgenodigd om naar een show te gaan met een eenmalige samenstelling van 2 comedians. Klein zaaltje, wat het extra leuk maakt. Veel gelachen om goede grappen!''

      Kijk voor alle reviews op Tripadvisor.nl.

      Boom Chicago

      Loop de zaal van het prachtige Rozentheater in, ga lekker zitten en geniet van een avond waar je de serieuze wereld achter je laat en over niks anders hoeft na te denken dan humor. Bij Boom Chicago wordt je avond gevuld met volledig engelstalige pure comedy over actuele zaken, muziek, improvisatie en nog veel meer! Warm je lachspieren maar alvast op! Mocht je na de shows nog zin hebben om lekker een drankje te doen, dan kan dat in de bar van Boom Chicago, ook wel Bar 117 genoemd.

      Bango!

      De gloednieuwe comedy show in een nieuwe comedy stijl: New Form Improv. Deze show neemt het improviseren een stapje verder door niet te blijven hangen in de familiaire improv structuur. Niet gebonden aan regels creëert onze cast met een nog hogere snelheid personages, verhalen en scenes tijdens deze frisse, hilarische comedy show. Bango! is elke avond 100% anders!

      Sunday night live

      Sunday Night Live doet het rustig aan. Waar de andere improvisatieavonden van Boom Chicago zich kenmerken door snelheid, wordt op de zondagavond het tempo wat teruggeschroefd. Hierdoor ziet het publiek hoe elke improvisatie leidt tot een andere en weer een volgende. Elke zondag is weer een gloednieuw verhaal!

      Kijk voor meer informatie en alle voorstellingen op de site van Boom Chicago.

      Het is niet mogelijk om gratis te parkeren in de buurt. Parkeren in de Jordaan op straat is het dichtstbij. De goedkoopste parkeerlocatie is P+R Bos en Lommer. Tevens is Boom Chicago op loopafstand van de bus/tram.

      Bekijk de site van 9292 om jouw route te plannen.
      • Kijk op de website van aanbieder Boom Chicago voor de actuele informatie en de openingstijden.