2 tickets voor de voorstelling 'Laten We Eerlijk Zijn'!

    € 51
    € 0
    € 5 administratiekosten

    Theater De Kring (Kerkstraat 1, 4701 HT Roosendaal).

    Geldig op 3 mei 2019 om 20:00 uur.

    2 tickets voor de komische theatershow 'Laten We Eerlijk Zijn' op 3 mei in de Theater De Kring, ter waarde van € 51,10.

    • Garderobe.
    • Pauzeconsumptie.
      • Hilarische mix van humor en transparantie!

      • Humor, zelfspot en goede grappen in een komisch stuk.

      • Prachtige combinatie van toneel en cabaret.

      • Gezellig met elkaar een avondje uit!

      Laten We Eerlijk Zijn

      Het komische theaterstuk 'Laten We Eerlijk Zijn' gaat over 3 stellen, wonend in dezelfde flat. In de show komt naar voren dat de buren onderling irritaties hebben. Dit wordt veroorzaakt doordat zij soms net iets te eerlijk zijn tegen elkaar. Naast de problemen van het onderhoud van de flat, komen zij erachter dat hun eigen relaties ook een opknapbeurt kunnen gebruiken. Een perfecte setting voor een meeslepend verhaal met veel humor en grappige hectische comedy!

      Theater De Kring

      Theater De Kring Roosendaal is goed te bereikbaar met de auto. Parkeergarage De Biggelaar bevindt zich tegenover Theater De Kring Roosendaal. Een andere optie is om gebruik te maken van parkeergarage Nieuwe Markt. Tegen een gereduceerd bedrag kan hier worden geparkeerd.

      Ga je liever met het openbaar vervoer?
      Kijk voor meer informatie over het openbaar vervoer op de website van 9292.

      • Op vertoon van je voucher kun je de officiële tickets ophalen bij de kassa van het theater. Dit kan op de avond van de voorstelling vanaf 19:00 uur.
      • Je zitplaats wordt toegewezen door het theater.