2 balkontickets voor de musical The Addams Family in DeLaMar Theater!

    € 105
    € 0
    € 5 administratiekosten

    Amsterdam - DeLaMar Theater (Marnixstraat 402, 1017 PL).

    Keuze uit meerdere shows, zie beschikbare opties.

    Je ontvangt de tickets uiterlijk een dag voor de voorstelling van Eventim.

    Een ultiem avondje uit met balkontickets geldig voor 2 personen voor de musical The Addams Family, ter waarde van € 105 in DeLaMar Theater in Amsterdam.

    • Servicekosten Eventim.
    Adviesleeftijd: vanaf 10 jaar.
      • Prachtige balkonplekken.

      • Griezelig en hilarische musical.

      • Met sterrencast, live orkest, prachtige decors en spectaculaire effecten.

      • Ultieme avond uit voor de hele familie!

      • Er zijn een beperkt aantal tickets per optie beschikbaar.

      The Addams Family

      De excentrieke Addams Family is springlevend en nu te zien in het theater. The Addams Family is een komische musical met een absolute sterrencast. De gepassioneerde Gomez (Johnny Kraaijkamp) en zijn geliefde, de bloedstollend mooie Morticia (Pia Douwes), hun duistere ‘schatjes’ Wednesday (Marjolein Teepen) en Pugsley (Martijn Vogel), Oom Fester (Tony Neef), Oma (Irene Kuiper) en uiteraard butler Lurch (Raymond Paardekooper) treden uit de duisternis en verruilen hun macabere villa voor een zwarte komedie in het theater.

      Samen met een live orkest, de nieuwste special effects en een ongeëvenaard decor maken ze van The Addams Family de meest spraakmakende show van het nieuwe seizoen.

      Win nu hier je tickets en geniet met de hele familie van deze humoristische musical.
      • Je ontvangt je betalingsbewijs voucher(s) na betaling direct per e-mail.
      • Let op je voucher is niet je entreebewijs maar je bewijs van betaling.
      • Je ontvangt de officiële entreetickets uiterlijk 1 dag voor het concert per e-mail vanuit Eventim.