2 tickets voor het Promised Land Festival in Leeuwarden!

    € 70
    € 0
    € 5 administratiekosten

    Recreatiegebied De Groene Ster Leeuwarden, Leeuwarden (Mountsjewei, 8926)

    Geldig op 9 juni 2018.

    Volledig van de zomer genieten met 2 tickets voor Promised Land Festival in Leeuwarden (t.w.v. € 69,90).

    Kluisjes zijn bij het festival te huren om je waardevolle spullen in op te bergen. Een kluisje kost € 6 met € 5 borg.
    Voor de prijs die je per persoon betaalt, kun je extra vouchers bijkopen. Je betaalt maar 1 keer administratiekosten.
      • Geniet van heerlijke House en Trance Classics met je voeten in het warme zand en een koud drankje in je hand.

      • Met de beste Hardstyle en Dance acts.

      • Geniet tussendeoor van het lekkere eten bij de eettenten.

      • Ga heerlijk ontspannen bij de speciale ruimtes die hiervoor zijn gemaakt.

      • Met onder andere De Jeugd van Tegenwoordig, Kris Kross Amsterdam, Curbi en The Partysquad.

      • De minimumleeftijd is 18 jaar, neem je legitimatiebewijs mee.
      • De vouchers zijn niet geschikt voor wederverkoop en worden gecontroleerd bij de entree.

      Promised Land Festival

      Geweldige muziek, heerlijk eten, relaxte sfeer en nog veel meer! Bij het sfeervolle Promised Land Festival in Leeuwarden vind jet het allemaal! Een grote diversiteit aan muziek komt hier goed aan bod. Ga los op House & Trance classics, Hardstyle, Dance, Techno, Electro, Hiphop, Funk en nog veel meer! De locatie is ultiem. Je geniet van het strand, heuvels en bomen. Chill met je vrienden heerlijk in de zon op het gras en onder de bomen terwijl je nog steeds kan genieten van de muziek. Ga het strand op, voel het warme zand op je voeten, een koud drankje in je hand en dans op de geweldige muziek. Neem een pauze tijdens het dansen en geniet van het lekkere eten dat de eettenten je bieden. Ga vervolgens met je vrienden relaxen in een Chill & Beach area. Een geweldig festival in een geweldige zomer!

      Line up

      Tijdens het Promised Land Festival draaien de beste artiesten, zoals onder andere: De Jeugd van Tegenwoordig, Kris Kross Amsterdam, Curbi, The Partysquad, Radical Redemption, Miss K8, Noisecontrollers, Frequencerz, Marco V, JOOP en nog veel meer!

      Kluisje

      Het is mogelijk om je waardevolle spullen op te bergen in een kluisje. Je kluisje is de hele dag bereikbaar, zodat je ook in de loop van de dag spullen erin kunt doen of eruit kunt halen. Een kluisje kost € 6 huur en € 5 borg.

      De locatie is gemakkelijk te bereiken met het openbaar vervoer. De bussen rijden volgens reguliere weekend tijden. Als je de auto wilt parkeren kost dit € 5.

      • De voucher(s) vind je dan ook in je account bij "Mijn veilingen".
      • Je voucher is je entreebewijs, print deze uit en neem hem mee.
      • Voor dit arrangement hoef je niet te reserveren.
      • Neem je legitimatiebewijs mee. Deze wordt bij aanvang gecontroleerd.