De beste klassieke muziek bij het Klassieke Muziek Festival!

    € 100
    € 0
    € 5 administratiekosten

    Zuiderkerkstraat 1 (8081 CJ, Elburg)

    22 juni 2018, 28 juni 2018 of 29 juni 2018.

    2 tickets voor het Festival Klassieke Muziek in Elburg, ter waarde van € 100.

    • Programmablad
      • In de prachtige geboorte-en woonplaats van dirigent Pieter Jan Leusink!

      • De historische binnenstad van Elburg ademt nog steeds de sfeer van de Middeleeuwen.

      • Perfect te combineren met een bezoek aan één van de musea in Elburg.

      • Met elke dag een andere voorstelling om van te genieten!

      • Prachtig en aangrijpend met gespecialiseerde musici.

      • Beperkte beschikbaarheid per optie.

      Klassieke Muziek Festival

      In de geboorte- en woonplaats van de bekende dirigent Pieter Jan Leusink, Elburg, zal ook dit jaar weer het geweldige Klassieke Muziek Festival plaatsvinden. Dit prachtige stadje, met een rijke historie, ademt nog steeds de sfeer van de Middeleeuwen. Een geweldige locatie voor de mooiste klassieke voorstellingen. Elke dag kan je genieten van weer een andere voorstelling. Bach's Johannes Passion, Stabat Mater's van Vivaldi en nog veel meer! Maak je dagje compleet met een bezoek aan één van de musea of historische bezienswaardigheden in Elburg.

      • Tijdens de betaling dien je een keuze te maken voor de data en locatie van het concert.
      • De voucher is jouw bewijs van betaling, print deze uit en neem jouw voucher mee.
      • Je hoeft van tevoren niet te reserveren.
      • Rolstoelplaatsen telefonisch te reserveren via 0525 - 684819.