2 tickets voor Groene Ster Open Air in Leeuwarden!

    € 60
    € 0
    € 5 administratiekosten

    Recreatiegebied De Groene Ster Leeuwarden, Leeuwarden (Mountsjewei, 8926)

    Geldig op 8 juni 2018.

    Geniet van de beste hits van vroeger met 2 tickets voor Groene Ster Open Air (t.w.v. € 59,90).

    Voor de prijs die je per persoon betaalt, kun je extra vouchers bijkopen. Je betaalt maar 1 keer administratiekosten.
      • Met de 12-koppige band Palace of the Queen.

      • 2 van de grootste tribute acts van Europa, samen op 1 podium! Pink Floyd Project en Queenmania!

      • Word meegenomen door het sprookjeslandschap van 50 jaar Pink Floyd.

      • Zing mee met de nummers van Freddie Mercury alsof hij zelf op het podium staat.

      • Een ware trip down memory lane!

      • De vouchers zijn niet geschikt voor wederverkoop en worden gecontroleerd bij de entree.

      Groene Ster Open Air

      Aan het water in recreatiegebied De Groene Ster te Leeuwarden vond vorig jaar de eerste Groene Ster Open Air plaats. Na een groot succes is het dit jaar tijd voor een tweede editie! Deze keer zullen niet 1, maar 3 bands op het podium staan! De 12-koppige band Palace of the Queen zal de avond openen met heerlijke muziek. Vervolgens zullen twee van de grootste tribute actis van Europa, Pink Floyd Project en Queenmania, stralen op het podium! Met Pink Floyd's eigen vocaliste Durga McBroom zal je niet dichterbij de echte Pink Floyd.  Tevens zal het met de verbluffende presentatie van Queenmania voelen alsof Freddie Mercury wederom op het podium staat met zijn grote Queen hits!

      De locatie is gemakkelijk te bereiken met het openbaar vervoer. De bussen rijden volgens reguliere tijden. Deze bussen rijden van station Leeuwarden naar de Groene Ster. Je kan de volgende bussen nemen: 13, 20, 21, 51 of 155. Als je de auto wilt parkeren kost dit € 5.

      • De voucher(s) vind je dan ook in je account bij "Mijn veilingen".
      • Je voucher is je entreebewijs, print deze uit en neem hem mee.
      • Neem je legitimatiebewijs mee. Deze wordt bij aanvang gecontroleerd.
      • Voor dit arrangement hoef je niet te reserveren.