Ga terug in de tijd met 90's & 00's XXL Outdoor in Leeuwarden!

    € 40
    € 0
    € 5 administratiekosten

    Leeuwarden (Megatent Oldehove, Oldehoofsterkerkhof 2).

    Geldig op zaterdag 12 mei 2018.

    2 tickets voor 90's XXL Outdoor Leeuwarden (t.w.v. € 40).

    Voor de prijs die je per persoon betaalt kun je extra vouchers bijkopen! Je betaalt maar 1 keer administratiekosten. Let op: zolang de voorraad strekt, met een maximum van 8 extra vouchers per veiling.
      • Dans op de beste muziek uit de 90's en 00's!

      • Bekende artietsen als Paul Estak, 2 Brothers on the 4th Floor, Lago en Def Rhymz.

      • 90's & 00's XXL is hét feest van het Noorden.

      • Een swingende avond uit met vrienden.

      • Het feest vindt plaats in de sfeervolle Megatent Oldehove.

      • Onbeperkt hakken op de muziek van onder andere Paul Elstak!

      • De vouchers zijn niet geschikt voor wederverkoop en worden gecontroleerd bij de entree.
      • Je ontvangt de vouchers na betaling direct per e-mail.
      • De vouchers vind je ook in je profiel bij ‘Mijn veilingen’.
      • Voor dit arrangement hoef je niet te reserveren.
      • Neem je legitimatiebewijs mee. Deze wordt bij aanvang gecontroleerd.
      • Kijk op de website van 90's & 00's XXL voor de actuele informatie en de openingstijden.