Ticketveiling.nl

    2 tickets voor Woodstock Legends!

    € 87
    € 0
    100%
    € 5 administratiekosten

    Geldig voor 2 personen.

    Den Haag - World Forum Theater (Churchillplein 10, 2517 JW).

    Geldig op zondag 16 juni 2019 om 15:00 uur.

    Je ontvangt de tickets uiterlijk een dag voor de voorstelling van Eventim.

    Balkon tickets voor 2 personen voor het historische Woodstock Legends concert in het World Forum Theater, ter waarde van € 87 in Den Haag.

    Wanneer je de veiling wint, kun je met het winnende bod extra tickets bijkopen op de betaalpagina! Je betaalt hier dan maar 1 keer administratiekosten voor. Let op: zolang de voorraad strekt, met een maximum van 6 tickets per veiling.
      • Prachtige balkonplekken!

      • Een eerbetoon aan een symbolisch hoogte punt van de jaren 60.

      • Een groots muzikaal spektakel dat een ode vormt aan de muziek van o.a. Joe Cocker, Janis Joplin en Jimi Hendrix.

      • Met als gastheer cabaratier en muziekkenner Vincent Bijloo.

      • Een tijdloos repetoir met onvermijdelijke wereldhits.

      • Beperkt aantal tickets beschikbaar.

      Woodstock Legends

      In 2019 is het vijftig jaar geleden dat Woodstock schitterden op het legendarische Woodstock festival in het Amerikaanse Bethel. Reden voor een groots eerbetoon waarbij alle grote hits van Joe Cockers With a little help from my friends, Cry me a river, You are so beautiful en Unchain my heart voorbij komen, net als Cry baby en Me and Bobby Mcgee van Joplin. Ook de onvermijdelijke wereldhits van Creedence Clearwater Revival, Crosby, Stills, Nash & Young, Jimi Hendrix, The Who worden gespeeld door een cast van internationale topmusici. Extra bijzonder is de rol van Vincent Bijlo hij is vooral bekend als cabaretier maar hij is ook een groot muziekliefhebber met veel kennis over de internationale popcultuur en de geschiedenis ervan. Hij vervult de rol van gastheer en voorziet het publiek van achtergrondinformatie over het repertoire dat gezongen wordt. 

      Herleef de jaren zestig en ga mee terug naar een historische moment in de muziek geschiedenis!

      World Forum Theater 

      Het World Forum Theater is goed bereikbaar met het openbaar vervoer. Vanaf Den Haag centraal kun je tram 16 pakken richting Statenkwartier, stap uit bij halte Statenplein. Vanaf hier is het niet meer dan 10 minuten lopen naar het theater. Kom je met de auto naar het World Forum Theater? Dan kun je je auto parkeren in de parkeer garage van het World Forum. Voor informatie over de parkeer tarieven kunt u naar worldforum.nl.

      Lees meer
      • Je ontvangt je betalingsbewijs voucher(s) na betaling direct per e-mail.
      • Let op je voucher is niet je entreebewijs maar je bewijs van betaling.
      • Je ontvangt de officiële entreetickets uiterlijk 1 dag voor het concert per e-mail vanuit Eventim.
      • Je geeft toestemming om je gegevens eenmalig ter beschikking te stellen aan Eventim t.b.v. het verzenden van de kaarten.
      • Als hoogste bieder ben je verplicht de veiling af te nemen voor het geboden bedrag.
      • Annuleren van deze veiling is niet mogelijk. Zie hiervoor ook de algemene voorwaarden.
      Biedgeschiedenis:
      Er zijn nog geen bieders
      Bekijk meer biedingen