Geniet van Ode aan Bach in een prachtige kerk!

€ 160
€ 0

€ 5 administratiekosten

Geldig voor 2 personen

Diverse steden.

Verschillende data.

Je ontvangt de voucher(s) na betaling direct per e-mail.

2 tweederangs tickets voor Ode aan Bach (t.w.v. €160).

Programmablad
Garderobe
Voor de prijs die je per voucher betaalt, kun je extra vouchers bijkopen! Je betaalt maar 1 keer administratiekosten.
    • Geniet van wereldberoemde operawerken.

    • The Bach Orchestra of the Netherlands zorgt voor bijzonder geluid!

    • De cantate 'Ich habe genug' wordt met fluit uitgevoerd.

    • Aanschouw een groot orkest bestaande uit 40 musici.

    • Een mooie avond uit met vrienden of familie!

    • Op basis van beschikbaarheid.
    Beoordeling Tripadvisor

    Laurens Kerk in Rotterdam

    ''Mooie locatie en zeer geschikt voor o.a. sfeervolle concerten'' - EDJAV
    15 november 2016 - Deze kerk, ook wel de Grote Kerk genoemd, is niet alleen een prachtig en betekenisvol monument in hartje Rotterdam, maar wordt tevens ook gebruikt als event-locatie. Wij waren er voor een mooi concert en het mooie interieur van dit monument droeg dan ook positief bij tot een sfeervolle beleving.

    Janskerk in Utrecht
    ''Concerten in de Janskerk'''- Ricardo G
    23 september 2016 - Tijdens Le Guess Who? 2015 twee concerten mogen aanschouwen in deze kerk. De optredens kregen hierdoor een magische lading.

    Ode aan Bach

    Een bijzonder concert, speciaal gericht op de prachtige muziek van Johann Sebastion Bach. Dit concert is een eerbetoon aan Bach. The Bach Orchestra of the Netherlands en drie Nederlandse topsolisten maken onder begeleiding van Pieter Jan Leusink een spektakel van de avond. De beste aria’s uit de Johannes en Matthäus Passion, het Vioolconcert in A mineur en aria’s uit Catates komen aan bod.

    Pieter Jan Leusink

    De concerten zijn onder leiding van Pieter Jan Leusink, onder meer bekend van Messiah - Handel, de Gevleugelde Kerstconcerten en Requiem van Mozart. Voor zijn werk werd Leusink benoemd tot Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw.
    In het verleden heeft Leusink al meer dan 250 CD's en DVD's opgenomen en daarmee verschillende prijzen weten te bemachtigen. Zo werden 5 opnamen met goud en 1 opnamen met platina bekroond.

    • Voor dit concert hoef je niet te reserveren.