Ervaar de geweldige Ode aan BACH in het Concertgebouw in Amsterdam!

Geldig voor 2 personen

Amsterdam - Concertgebouw Amsterdam (Concertgebouwplein, 1071LM).

Zondag 5 november om 14.15 uur

Je ontvangt de voucher(s) na betaling direct per e-mail.

2 tweederangs tickets voor Ode aan BACH (t.w.v. € 170).

  • Ontvangst consumpties (koffie/ thee/ fris/ diverse wijnen/ bier)
  • Pauze consumpties (koffie/ thee/ fris/ diverse wijnen/ bier)
  • Gratis garderobe
  • Gratis programmablad
Voor de prijs die je per voucher betaalt, kun je extra vouchers bijkopen! Je betaalt maar 1 keer administratiekosten.
  • Met drie Nederlandse Topsolisten.

  • Onder begeleiding van Pieter Jan Leusink.

  • Een bijzondere avond uit in Amsterdam!

  • Met de mooiste aria's uit de Johannes en Matthäus Passion.

  • Geniet van The Bach Orchestra of the Netherlands!

  • Op basis van beschikbaarheid.
Beoordeling Tripadvisor Concertgebouw Amsterdam

''Wat een ervaring!'' - Elisabeth DW
18 april 2017 - Voor het eerst het Concertgebouw bezocht om een uitvoering van de Matteus Passion bij te wonen. Tram stopt voor de deur en dan stap je snel een prachtig gebouw binnen. Vriendelijk en behulpzaam personeel. De pauze verloopt soepel omdat alles al klaarstaat en het drankje is bij de prijs inbegrepen.
We komen vast nog es terug voor een ander concert.

''Overweldigend'' - Frits V
18 april 2017 - Een concert bezoeken in Het Concertgebouw is in alle opzichten een ware beleving.
Vriendelijke medewerkers en een goed geoliede organisatie maken je bezoek een feest.
Het klassieke Concertgebouw is mooi gecombineerd met moderne architectuur en kan daardoor ruim voldoen aan de eisen van de bezoeker van nu.
Wij bezochten de Messiah van Händel uitgevoerd door The Bach Choir & Orchestra onder leiding van dirigent Pieter Jan Leusink.
De akoestiek van het Concertgebouw is beroemd en draagt bij aan een geweldige concertbeleving.

''Mooi gebouw, uitstekende akoestiek, goed personeel en bovenal topuitvoeringe. Ik kom hier graag.'' - Rik Holland
11 april 2017 - Ik kom hier graag om mooie en goede concerten te bezoeken. Topmusici uit heel de wereld treden hier op. Voornamelijk klassiek, maar soms ook pop, jazz etc.

Ode aan BACH

Een bijzonder concert, speciaal gericht op de prachtige muziek van Johann Sebastion Bach. Dit concert is een eerbetoon aan Bach. The Bach Orchestra of the Netherlands en drie Nederlandse topsolisten maken onder begeleiding van Pieter Jan Leusink een spektakel van de avond. De beste aria’s uit de Johannes en Matthäus Passion, het Vioolconcert in A mineur en aria’s uit Catates komen aan bod.

Pieter Jan Leusink

De concerten zijn onder leiding van Pieter Jan Leusink, onder meer bekend van Messiah - Handel, de Gevleugelde Kerstconcerten en Requiem van Mozart. Voor zijn werk werd Leusink benoemd tot Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw.
In het verleden heeft Leusink al meer dan 250 CD's en DVD's opgenomen en daarmee verschillende prijzen weten te bemachtigen. Zo werden 5 opnamen met goud en 1 opnamen met platina bekroond.

  • Voor dit concert hoef je niet te reserveren.