Samen genieten van Italiaanse Barok!

Tickets voor Italiaanse Barok bij Ticketveiling.nl. Mis deze avondje uit veiling niet en win jouw voordeeluitje met de hoogste korting, door al mee te bieden vanaf 1 euro!

  • Verschillende data, zie 'Bijzonderheden'.

2 tweederangs tickets voor het schitterende Italiaanse Barok Concert, ter waarde van € 145.

  • De voucher(s) vind je ook in je profiel bij "Mijn veilingen".
  • Je voucher is niet je entreebewijs.
  • Je hoeft van tevoren niet te reserveren.

Na het winnen van de veiling dien je online via deze site te reserveren voor een van de onderstaande shows. Zolang de voorraad strekt. Meer info vind je op je voucher.

  • Vrijdag 11 januari 2019, 19:30 uur. Leiden, Marekerk.
  • Zaterdag 12 januari 2019, 15:00 uur. Utrecht, Janskerk.

Liever de uitvoering in het Concertgebouw Amsterdam bijwonen op 13 januari aanvang 14:15 uur? Klik dan hier.

Stabat Mater

Beleef het wereldberoemde Stabat Mater van Pergolesi. Dit verhaal over het verdriet van Maria wordt vertolkt door 2 internationaal gerenommeerde solisten: sopraan Olga Zinovieva en countertenor Sytse Buwalda. Hun stemmen bieden een breed spectrum van menselijke emoties en staan garant voor een verfijnde uitvoering van deze intieme composities die je als luisteraar zal raken!

Sopraan Olga Zinovieva vertolkt het bijzondere Stabat Mater van Boccherini dat zich kenmerkt door diepe emoties zoals angst, troosteloosheid en verdriet.

Vivaldi's Gloria

The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands schittert in het Gloria in D, wat werd geschreven door een andere Italiaanse grootheid uit de achttiende eeuw: Antonio Vivaldi. Het Gloria in D heeft een feestelijk en opgewekt karakter wat een meeslepend effect creëert. Dirigent Pieter Jan Leusink zal met zijn unieke barokgezelschap een grootse apotheose tot stand brengen tijdens deze unieke concerten.