Met 2 personen 2 heats ijskarten bij De Uithof!

3.0 / 5 (3 beoordelingen)
Tickets voor 2 heats ijskarten bij De Uithof bij Ticketveiling.nl. Mis deze sport en spel veiling niet en win jouw voordeeluitje met hoge korting.

3.0 / 5 (3 beoordelingen)

  • Geldig van 6 april t/m 9 juni 2019

Een actief dagje uit met 2 heats ijskarten voor 2 personen, waarbij jullie allebei recht hebben op 2 heats, ter waarde van € 67,90.

  • Telefonisch reserveren is verplicht op basis van beschikbaarheid.
  • Kijk op de website van De Uithof voor de actuele informatie en de openingstijden.

aap Edenweg 10
2544NL

  • De minimale lengte is 1.60 meter.
  • De minimale leeftijd is 14 jaar.
  • Telefonisch reserveren is verplicht. Meer informatie hierover staat op de voucher.

Ijskarten

Vanaf begin april tot midden juni wordt de 400 meter schaatsbaan omgetoverd tot een ijzige kartbaan. Het spectaculaire ijskartcircuit zorgt voor een unieke belevenis. De karts worden elk jaar gereviseerd en zijn hierdoor in topconditie om het ijs te trotseren. Zo zijn de banden aangepast met spikes voor extra grip op het ijs, dat garantie biedt voor spanning en sensatie! Wie van jouw vrienden, familie of collega's versla jij?

De Uithof, het leukste sportpark van Nederland

De Uithof is gelegen op een steenworp afstand van Kijkduin en is de ideale locatie voor een dagje uit. De Uithof heeft hierdoor ook meerdere prijzen gewonnen in de categorie 'TOP50 Dagattracties'. Door de vele activiteiten die De Uithof aanbiedt, is het goed vertoeven voor jong en oud. Zo beschikt De Uithof over de volgende faciliteiten: een 211 meter lange sneeuwbaan, een geweldig kartcircuit, klimwand, lasergamearena, airsoftarena, fitnesszaal, bungeesoccerveld en een ijsbaan. Een garantie voor sportief plezier.

Openbaar vervoer of met de auto?

De Uithof is goed te bereiken met auto en met het openbaar vervoer. Vanaf Den Haag Centraal kan je De Uithof bereiken met de Randstadrail 4 en buslijn 25. Stap dan uit bij halte De Uithof.

De auto kan je gratis parkeren op het parkeerterrein voor de ingang.

Kijk voor meer informatie en de actuele openingstijden op de website van De Uithof.