Exclusief Crazy Summer arrangement voor 2 personen bij SnowWorld!

Tickets voor een exclusief arrangement in SnowWorld bij Ticketveiling.nl. Mis deze dagje uit veiling niet en win jouw voordeeluitje met de hoogste korting!

  • Geldig t/m 15 september 2019.

Een exclusief arrangement voor 2 personen bij SnowWorld Zoetermeer, ter waarde van € 114.

  • Exclusief arrangement!
  • Inclusief koffie/thee of fris met apfelstrudel en een overheerlijke tafelbarbecue bestaande uit diverse soorten vlees, salades, frietjes en stokbrood.
  • Bij alle tafelbarbecues kun je onbeperkt bijbestellen.
  • Ervaar het ultieme wintersportgevoel in eigen land!
  • Geniet van de brede pistes, professionele skiliften, kinderland en van de verse sneeuw.

uytenparklaan 30
2717 AX

Op de pistes van SnowWorld is het -5°C. Het dragen van warme kleding is aan te raden en handschoenen zijn verplicht.

Exclusief arrangement bij SnowWorld
Geniet van een heerlijke dag in de sneeuw gevolgd door koffie/thee of fris met een heerlijk traditioneel Oostenrijks gebakje apfelstrudel en sluit deze dag af met een uitgebreide tafelbarbecue op het zonovergoten terras. Laat de zon zich even niet zien? Dan vindt de tafelbarbecue binnen in het restaurant plaats. Dat alles is mogelijk bij SnowWorld in Zoetermeer! Met verschillende pistes en een kinderland is er voor iedere wintersporter wel een mooie uitdaging te vinden. De tafelbarbecue wordt geserveerd inclusief stokbrood met aioli, frites, rauwkostsalade en diverse sauzen. Bij alle tafelbarbecues kun je onbeperkt bijbestellen. De inhoud van de barbecue kan variëren.

Extra informatie tafelbarbecue
Wanneer je vegetarisch bent, kan het vlees worden vervangen door een groentespies, vleesvervangers en eventueel vis (zalm, tonijn, botervis en scampi's). Wanneer je naast vlees ook graag vis wenst bij de barbecue, kan dit tegen een toeslag van € 5 per persoon.