Ticketveiling.nl

Geniet van een exclusief arrangement bij SnowWorld Zoetermeer!

€ 82
€ 0
100%
€ 5 administratiekosten

Geldig voor 2 personen.

Zoetermeer (Buytenparklaan 30, 2717 AX).

Keuze uit zaterdag 14 september of zondag 15 september 2019.

Je ontvangt de voucher(s) direct na betalen per e-mail.

Exclusief arrangement voor 2 personen bij SnowWorld Zoetermeer op zaterdag 14 of zondag 15 september 2019, ter waarde van € 81,50.

Inclusief
  • Koffie/thee of fris met apfelstrudel.
  • Dagkaart piste.
  • Uitgebreide tafelbarbecue.

Exclusief
Materiaalhuur.
Bijzonderheden
Op de pistes van SnowWorld is het -5°C. Het dragen van warme kleding is aan te raden en handschoenen zijn verplicht.
Voor de prijs die je per gewonnen ticket betaalt, kun je extra tickets bijkopen! Super voordelig, je betaalt namelijk maar eenmalig de € 5 administratiekosten. Zolang de voorraad strekt, is het mogelijk om een maximum van 6 tickets bij te kopen.
    • Exclusief arrangement! 

    • Inclusief koffie/thee of fris met apfelstrudel en een overheerlijke tafelbarbecue bestaande uit diverse soorten vlees, salades, frietjes en stokbrood.

    • Bij alle tafelbarbecues kun je onbeperkt bijbestellen.

    • Ervaar het ultieme wintersportgevoel in eigen land!

    • Geniet van de brede pistes, professionele skiliften, kinderland en van de verse sneeuw.

    • Alleen geldig op 14 of 15 september 2019.

    Exclusief arrangement bij SnowWorld
    Geniet op zaterdag 14 september of zondag 15 september van een heerlijke dag in de sneeuw gevolgd door koffie/thee of fris met een heerlijk traditioneel Oostenrijks gebakje apfelstrudel en sluit deze dag af met een uitgebreide tafelbarbecue op het zonovergoten terras. Laat de zon zich even niet zien? Dan vindt de tafelbarbecue binnen in het restaurant plaats. Dat alles is mogelijk bij SnowWorld in Zoetermeer! Met verschillende pistes en een kinderland is er voor iedere wintersporter wel een mooie uitdaging te vinden. De tafelbarbecue wordt geserveerd inclusief stokbrood met aioli, frites, rauwkostsalade en diverse sauzen. Bij alle tafelbarbecues kun je onbeperkt bijbestellen. De inhoud van de barbecue kan variëren.

    Extra informatie tafelbarbecue
    Wanneer je vegetarisch bent, kan het vlees worden vervangen door een groentespies, vleesvervangers en eventueel vis (zalm, tonijn, botervis en scampi's). Wanneer je naast vlees ook graag vis wenst bij de barbecue, kan dit tegen een toeslag van € 5 per persoon.
    Lees meer
    • Je ontvangt de voucher(s) na betaling direct per e-mail.
    • De voucher(s) vind je ook in je profiel bij ‘Mijn veilingen’.
    • Je voucher is je bewijs van betaling. Print deze uit en neem hem mee.
    • Het is noodzakelijk om te reserveren, de contactgegevens vind je op de voucher.
    • Reserveren op basis van beschikbaarheid. 
    • Als hoogste bieder ben je verplicht de veiling af te nemen voor het geboden bedrag.
    • Herroepen van deze veiling is mogelijk binnen 14 dagen na ontvangst van de voucher. De voucher dient ongebruikt te zijn. Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.
    Biedgeschiedenis:
    Er zijn nog geen bieders
    Bekijk meer biedingen