Samen genieten van een Valentijnsarrangement bij SnowWorld Landgraaf!

Geldig voor 2 personen (bijkopen mogelijk).

SnowWorld Landgraaf - (Witte Wereld 1, 6372 VG).

Geldig van vrijdag 14 t/m zondag 16 februari 2020.

Je ontvangt de voucher direct na betalen per e-mail.

Een Valentijn Fondue arrangement voor 2 personen bij SnowWorld Landgraaf, ter waarde van € 128.

  • Ontvangst met een Valentijn Aperitief.
  • Kaas-, vlees- of visfondue.
  • 2 uur skipas (exclusief materiaal).
  • Materiaalhuur.
Reserveren is verplicht vóór woensdag 12 februari 2020.
Voor de prijs die je per gewonnen ticket betaalt, kun je extra tickets bijkopen! Super voordelig, je betaalt namelijk maar eenmalig de €5 administratiekosten. Zolang de voorraad strekt, is het mogelijk om een maximum van 2 tickets bij te kopen.
    • Geef jouw geliefde een origineel cadeau voor Valentijn.

    • Geniet twee uur lang van de brede pistes, professionele skiliften en van de verse sneeuw.

    • Ervaar het ultieme wintersportgevoel in eigen land.

    • Het arrangement is geldig bij SnowWorld Landgraaf.

    • SnowWorld Landgraaf heeft de langste indoorpiste van de Benelux.

    • Vooraf reserveren verplicht vóór woensdag 12 februari 2020.

    Valentijnsarrangement bij SnowWorld Landgraaf

    Geniet bij SnowWorld Landgraaf van een romantische date in de sneeuw met het Valentijnsarrangement van SnowWorld Landgraaf.

    Inclusief:
    - Ontvangst met een Valentijn Aperitief.
    - Kaas-, vlees- of visfondue.
    - 2 uur skipas (excl. materiaal).

    SnowWorld Landgraaf

    SnowWorld Landgraaf biedt de ultieme wintersportbeleving in eigen land! Brede pistes, professionele skiliften en altijd krakend verse sneeuw! 365 dagen per jaar wintersportplezier in Nederland! SnowWorld Landgraaf beschikt over de langste indoorpiste van de Benelux, een officiële FIS-wedstrijdpiste, een 6-persoons stoeltjeslift en het grootste indoor funpark. Met pistes voor zowel beginners als gevorderden, is er voor elke wintersporter wel een uitdaging te vinden. Kortom een leuk dagje uit voor jong en oud! Neem een kijkje op de website van SnowWorld Landgraaf en laat je verrassen door de mogelijkheden.

    • De voucher(s) vind je ook in je profiel bij 'Mijn veilingen'.
    • Je voucher is je entreebewijs, print deze uit en neem jouw voucher mee.