Samen genieten van een Valentijnsarrangement bij SnowWorld Amsterdam!

SnowWorld Amsterdam - Velsen-Zuid (Heuvelweg 6-8, 1981 LV).

Geldig van vrijdag 14 t/m zondag 16 februari 2020.

Je ontvangt de voucher direct na betalen per e-mail.

Een Valentijn Winter Tafelbarbecue voor 2 personen bij SnowWorld Amsterdam, ter waarde van € 125.

  • Ontvangst met een “love” cocktail van prosecco, framboos en een schuim van sangria.
  • Breekbrood met diverse dippers.
  • Winter tafelbarbecue met uitgebreid vis en vlees assortiment.
  • Diverse groenten, frites en rauwkostsalade.
  • Valentijnsdessert voor twee personen van chocolademousse, ijs, slagroom en nog veel meer.
  • 1 uur skipas (exclusief materiaal).
  • Materiaalhuur.
Reserveren is verplicht vóór woensdag 12 februari 2020.
Voor de prijs die je per gewonnen ticket betaalt, kun je extra tickets bijkopen! Super voordelig, je betaalt namelijk maar eenmalig de €5 administratiekosten. Zolang de voorraad strekt, is het mogelijk om een maximum van 2 tickets bij te kopen.
    • Geef jouw geliefde een origineel cadeau voor Valentijn.

    • Geniet één uur van de twee indoorpistes met echte sneeuw.

    • Ervaar het ultieme wintersportgevoel in eigen land.

    • Het arrangement is geldig bij SnowWorld Amsterdam.

    • SnowWorld Amsterdam heeft een kleine piste voor beginners en een steilere piste voor gevorderden.

    • Vooraf reserveren verplicht vóór woensdag 12 februari 2020.

    Valentijnsarrangement bij SnowWorld Amsterdam

    Geniet bij SnowWorld Amsterdam van een romantische date in de sneeuw met het Valentijnsarrangement van SnowWorld Amsterdam.

    Inclusief:
    -  Ontvangst met een “love” cocktail van prosecco, framboos en een schuim van sangria.
    - Breekbrood met diverse dippers.
    - Winter tafelbarbecue met uitgebreid vis en vlees assortiment.
    - Diverse groenten, frites en rauwkostsalade.
    - Valentijnsdessert voor twee personen van chocolademousse, ijs, slagroom en nog veel meer.
    - 1 uur skipas (exclusief materiaal).

    SnowWorld Amsterdam

    Ver reizen voor jouw wintersportervaring? Dat is niet nodig! Op 20 minuten vanaf centrum Amsterdam vind je dé SnowWorld vestiging voor jouw ervaring in echte sneeuw. Met 2 pistes en 3 liften geschikt voor jong en oud. Bij SnowWorld Amsterdam kun je recreatief skiën en snowboarden en kun je terecht voor ski- of snowboardles voor alle niveaus. Neem een kijkje op de website van SnowWorld Amsterdam en laat je verrassen door de mogelijkheden.

    • De voucher(s) vind je ook in je profiel bij 'Mijn veilingen'.
    • Je voucher is je entreebewijs, print deze uit en neem jouw voucher mee.