Een gezellig uitje voor 2 personen bij Escape Helmond!

Helmond (Dijksestraat 116a, 5701 AP).

Geldig t/m 16 februari 2020. De tickets zijn geldig van vrijdag t/m zondag.

Beleef een spannende date in de "Tijd voor elkaar" kamer voor 2 personen bij Escape Helmond, ter waarde van € 80.

  • Hapjes en drankjes.
De Tijd voor elkaar kamer is geen escape room, ontsnappen is niet nodig en er zijn ook geen puzzels om op te lossen.
    • Een unieke ervaring om elkaar op een andere manier te leren kennen.

    • Inclusief hapjes en drankjes.

    • Een spannende beleving samen met je date of partner!

    • Leuk en origineel uitje voor tijdens de feestdagen!

    De "Tijd voor elkaar" kamer bij Escape Helmond

    Nieuw bij Escape Helmond is de ''Tijd voor elkaar'' kamer.
    De ''Tijd voor elkaar'' kamer is een prachtige kamer waar je samen met je date of partner 3 uur tijd kunt doorbrengen. Onder het genot van een hapje en een drankje doorloop je samen verschillende opdrachten waardoor je elkaar (nog) beter leert kennen. Je neemt echt even de tijd voor elkaar.

    Met de auto is Escape Helmond makkelijk bereikbaar en er kan dichtbij geparkeerd worden. Vanuit station Helmond is het ongeveer 20 minuten lopen tot Escape Helmond.

    Kijk voor meer informatie op de website van Escape Helmond.
    • De voucher(s) vind je ook in jouw account bij 'Mijn veilingen'.
    • De voucher is jouw entreebewijs, print deze uit en neem jouw voucher mee.