2 dagkaarten voor Montana Snowcenter!

Tickets voor Montana Snowcenter bij Ticketveiling.nl. Mis deze actieve uitjes veiling niet en win jouw voordeeluitje met de hoogste korting!

  • Geldig t/m 9 december 2018.

2 dagkaarten voor Montana Snowcenter, ter waarde van € 67 in Westerhoven.

  • Kijk op de website van Montana Snowcenter voor de actuele informatie en de openingstijden.

Vrij skiën of snowboarden is alleen toegestaan voor geoefende skiërs en snowboarders i.v.m. de veiligheid op de pistes.

Montana Snowcenter

Wil je je voorbereiden op de wintersport of heb je gewoon zin in een leuk dagje uit? Kom dan een dag skiën of snowboarden in de echte sneeuw van Montana Snowcenter! Geniet na al dit winterplezier van een hapje en/of drankje in het gezellige café-restaurant met uitzicht op de besneeuwde pistes.

Tips

• In verband met de veiligheid op de piste is het vrij skiën en snowboarden alleen toegestaan voor geoefende skiërs en boarders. Voel je je nog niet zo zeker op de latten of op je board? Boek dan tegen betaling een introductieles van 1 uur.
• Op de piste is het erg koud (-4 graden Celsius), draag daarom warme (ski)kleding.
• Het dragen van handschoenen is verplicht op de piste. Ben je ze vergeten mee te nemen? Dan zijn er ook handschoenen ter plaatse te huur.
• Neem geen waardevolle spullen mee naar de piste, zodat je deze niet kan verliezen tijdens het skiën of snowboarden.
• Ben je jonger dan 12 jaar? Dan is het dragen van een helm verplicht.

Omgeving

Montana Snowcenter ligt vlakbij Center Parcs De Kempervennen. Dit gezellige vakantiepark is van alle gemakken voorzien en heeft moderne cottages. De prachtige omgeving leent zich perfect voor een wandeling en fietstocht, daarbij zijn er veel in- en outdoor activiteiten in de omgeving.

Kijk voor meer informatie op de website van Montana Snowcenter.