Winterplezier tijdens indoor skiën of snowboarden bij De Uithof!

    € 55
    € 0

    € 5 administratiekosten

    Den Haag (Jaap Edenweg 10, 2544NL).

    3 maanden geldig na het winnen van de veiling. Niet geldig tijdens de schoolvakanties.

    Je ontvangt de voucher(s) met reserveringslink direct na betalen per e-mail.

    2 tickets voor 2 uur pistetoegang bij De Uithof (t.w.v. € 55).

    Materiaal.
    Wanneer je de veiling wint, kun je met het winnende bod extra vouchers bijkopen op de betaalpagina! Je betaalt hier dan maar 1 keer administratiekosten voor. Let op: zolang de voorraad strekt, met een maximum van 10 vouchers per veiling
      • Een 211 meter lange sneeuwbaan.

      • De sneeuw is van uitstekende kwaliteit.

      • Er zijn bandliften aanwezig voor de kids en beginners.

      • Combineer het skiën met karten bij De Uithof.

      • Gratis parkeren.

      • Het huren van een kluisje kost € 1 en is niet inbegrepen.
      • Exclusief ski- of snowboardmateriaal.
      • Niet geldig tijdens de schoolvakanties.

      De Uithof, meer dan alleen indoor sneeuwhal!

      Het is de perfecte locatie voor een leuke dag uit met familie of vrienden. Je kan hier verschillende activiteiten doen als schaatsen, klimmen, karten en lasergamen. Naderhand kan je nog wat drinken en/of eten in één van de leuke cafés.

      In de sneeuw

      Ben je fan van wintersport en sta je het liefst het hele jaar door wel even op een snowboard of ski's? Dan is een dagje Uithof echt iets voor jou! Met een paar uurtjes in de sneeuw van deze indoor sneeuwhal kan je prima oefenen voordat je weer op vakantie. Maar dat niet alleen. Want de sneeuwhal is het hele jaar door open. Op een warme zomerdag kan je hier ook lekker afkoelen! Het dragen van warme kleding wordt wel aangeraden. Het is immers -6 graden Celsius op de piste.

      Openbaar vervoer of met de auto?

      Kijk voor meer informatie op de website van De Uithof.
      Beschik je niet over skikleding? Dan kun je dit ook huren bij De Uithof.