2 uur pistetoegang voor 2 personen bij De Uithof in Den Haag!

    € 44
    € 0
    € 5 administratiekosten

    Den Haag (Jaap Edenweg 10, 2544NL).

    4 maanden geldig na het winnen van de veiling. Niet geldig tijdens de schoolvakanties.

    Je ontvangt de voucher(s) met reserveringslink direct na betalen per e-mail.

    2 uur skiën of snowboarden voor 2 personen bij De Uithof in Den Haag, ter waarde van € 44.

    • Materiaal.
    Voor de prijs die je per gewonnen veiling betaalt, kun je extra vouchers bijkopen! Super voordelig, je betaalt namelijk maar eenmalig de €5 administratiekosten. Zolang de voorraad strekt, is het mogelijk om een maximum van 10 vouchers bij te kopen.
      • 211 meter lange piste aan sneeuwpret!

      • 365 dagen per jaar echte sneeuw van geweldige kwaliteit door de constante verzorging.

      • Beginner? Geen probleem! Er zijn bandliften aanwezig.

      • Krijg het echte wintersport gevoel terwijl je van de pistes scheurt!

      • Gratis parkeren.

      • Een leuk dagje uit samen met een vriend(in)!

      • Het huren van een kluisje kost € 1 en is niet inbegrepen.
      • Exclusief ski- of snowboardmateriaal.
      • Niet geldig tijdens de schoolvakanties.

      ''Cool down'' - René D.
      5 mei 2017 - ''Leuk indoor sportcentrum.
      Wij zijn hier naar toe geweest voor het skiën.
      Een leuke baan die ineen grote bocht naar beneden gaat.
      2 sleepliften voor de grote piste en 2 rolbanen voor de oefen/kleine piste.
      Voldoende huur materiaal.
      Kleedruimtes en kluisjes aanwezig.
      Bij het Tussendoor uit de skihal gaan, stopt de tijd.
      Parkeren is gratis.''

      ''Dagje op de latten'' - Jessica S
      23 april 2017 - ''Van een proefles op de latten krijg je best trek. Dus met z'n allen even een hapje gegeten in het restaurant.
      Het is een zelfbedieningsrestaurant maar het warme eten moet nog wel worden bereidt, dat ligt gelukkig niet al uren te pruttelen zoals je dat wel eens elders ziet.
      Ik had een broodje surinaamse kip. Het water loopt me in de mond als ik daar weer aan denk! Een erg goed gevuld vers broodje met pittige kipreepjes en wat groentes.
      Een paar van ons bestelden patat. De patat hier is echt lekker!
      Er waren van ons gezin ook die een stuk taart wilden, helaas was deze al op. Ook de wafels waren niet meer verkrijgbaar.''

      Kijk voor alle reviews op TripAdvisor.

      De Uithof, meer dan alleen indoor sneeuwhal!

      De Uithof is niet alleen een plek om heerlijk van de sneeuw te genieten. Een  geweldige kartbaan, ijsbaan, klimwand en nog veel meer zal je in dit enorme sport- en evenementencentrum vinden! Speel de gekste en leukste spellen zoals onder andere bungee soccer en sumoworstelen. Bij De Uithof is voor iedereen wel wat te beleven!

      In de sneeuw

      Ben je fan van wintersport, maar wil je toch wel in eigen land blijven? Sta je het liefst het hele jaar door wel even op een snowboard of ski's? Dan is een dagje Uithof echt iets voor jou! Wanneer je bovenop de piste staat van deze indoor sneeuwhal krijg je zo weer het gevoel alsof je in het buitenland staat . Heb je geen zin om te wachten op de sneeuw? Geen probleem! De sneeuwhal is het hele jaar door open. Op een warme zomerdag kan je hier ook lekker afkoelen! Het dragen van warme kleding wordt wel aangeraden. Het is immers -8 graden Celsius op de piste.

      Openbaar vervoer of met de auto?

      Kijk voor meer informatie op de website van De Uithof.

      Beschik je niet over skikleding? Dan kun je dit ook huren bij De Uithof.
      • Deze actie is niet geldig in combinatie met andere aanbiedingen.