Ontdek de magische Grotten van Han en het Wildpark!

    Han-sur-Lesse (Rue J. Lamotte 2, 5580).

    Geldig t/m 4 november 2018.

    Je ontvangt de ticket(s) na betaling per e-mail.

    2 Passhan tickets: combitickets voor de Grotten van Han en Wildpark (t.w.v. € 60).

    • Het Passhan ticket is geldig voor de grotten van Han, het Wildpark, PrehistoHan en Han 1900.
    • Kinderen van 0 tot 4 jaar hebben gratis toegang.
    Wanneer je de veiling wint, kun je met het winnende bod extra tickets bijkopen op de betaalpagina! Je betaalt hier dan maar 1 keer administratiekosten voor. Let op: zolang de voorraad strekt, met een maximum van 4 tickets per veiling.
      • Bewonder de druipsteenformaties en de onderaardse rivier in de grotten.

      • Bezoek het Wildpark avontuurlijk te voet of met de Safari-car.

      • Waan jezelf weer even terug in het begin van de 20e eeuw in Han 1900.

      • Bekijk de tentoonstelling PrehistoHan en waan jezelf een heuse archeoloog in de interactieve 3D bioscoop!

      Beoordeling Tripadvisor

      ''Prachtig'' - Stefan H
      4 november 2017 - ''De Grotten van Han zijn een aanrader voor elke generatie. Ik deed ze met mijn ouders, later met de kinderen en nu met de kleizoon.
      Steeds onder de indruk van wat de natuur kan.
      Het antieke trammetje naar de ingang hoort er natuurlijk bij, net als de uitleg van de gids (zeer goed). Maar het is vooral genieten van de vormen van de stalagtieten, stalagmieten en draperieën.''

      ''Adembenemend'' - Geurts D
      3 oktober 2017 - ''Prachtige en echt adembenemende momenten! De gids gaf heel leuke info en was enorm geduldig. Zeker de moeite.''

      ''Nog steeds indrukwekkend'' - GVerbaas
      22 september 2017 - ''Na zo'n 25 jaar geleden geweest te zijn, weer teruggekeerd en nog altijd iets voor je bucket list en must see list!! Mooiste en grootste grotten waar ik tot nu ben ingeweest in de wereld! Gewoon zeker doen!!!''

      De Grotten van Han

      Laat je betoveren door de magie van één van de mooiste grotten van Europa! De grot is extra bijzonder door de schoonheid van de kalkafzettingen en de uitgestrekte zalen. Sinds 2017 zijn de natuurlijke kleuren van de Grot en de schoonheid van de druipstenen nog veel duidelijker zichtbaar door de nieuwe LED-verlichting in de Grot.

      PrehistoHan

      Het Wildpark

      Ga op avontuur door het Wildpark! Je kunt het park te voet verkennen of neem plaats in de Safari-car. Reis door de tijd en ontdek de vele diersoorten die leven of geleefd hebben in deze regio. Met een beetje geluk spot je zelfs de Europese ''big five'' bestaande uit; Europese bizons, bruine beren, wolven, lynxen en de bijzondere veelvraat uit Scandinavië!

      Han 1900

      Sluit je dag af met een bezoek aan het museum Han 1900. Hier keer je terug naar het begin van de twintigste eeuw met meer dan 5000 oude voorwerpen en werktuigen.

      • Je ontvangt de ticket(s) na betaling direct per e-mail.
      • De ticket(s) vind je ook in je profiel bij ‘Mijn veilingen’.
      • Dit ticket is je entreebewijs, print deze uit en neem je ticket mee.