Je cookies en/of javascript staan uit.

Het lijkt erop dat je cookies en/of javascript niet ingeschakeld hebt, zonder deze middelen kun je helaas niets doen op onze website.

  • Safaritent bij Eurocamping Vessem
  • Geniet van een vakantie bij Fortuinen
  • Lekker op vakantie bij Eurocamping Vessem
  • Zwembad
  • Wandelen van bij vakantiepark Holiday
  • Prachtig uitzicht van de omgeving bij Walsdorf
  • Geniet van een vakantie bij Scholtenhagen
  • Safaritent bij Gorishoek

Een waardebon voor een midweek of weekend in een 6-persoons safaritent in de Benelux

Benelux - Wil jij genieten van een kampeervakantie zonder al je kampeerspullen van zolder te moeten halen? Kom dan naar één van deze leuke campings in de Benelux en overnacht in een prachtige safaritent! De perfecte ligging van de camping en alle aanwezige voorzieningen zorgen voor de ultieme ingrediënten voor een heerlijke vakantie. Kijk snel bij het tabje 'Extra informatie' voor de verschillende campings en bied mee! Eenmaal, andermaal, Enjoy!

 

Huidig bod

4

Bied mee

Plaats autobod

Vodatent

Inhoud van de veiling
Weekend (vrijdag tot en met maandag) of midweek (maandag tot en met vrijdag) in een luxe safaritent voor maximaal 6 personen (t.w.v. min. €149,00).

Je kan kiezen uit onderstaande campings:

  • Camping Fortduinen - Loonse en Drunense Duinen
  • Camping Le Roptai - Belgische Ardennen
  • Camping Holiday - West Friesland
  • Camping Gorishoek - Zeeland
  • Camping De Gronselenput - Zuid Limburg
  • Eurocamping Vessem - Brabantse Kempen
  • Minicamping Hendrikswijkje - Drenthe
  • Camping Walsdorf - Luxemburg
  • Vakantiepark Herperduin - Noord-Brabant
  • Camping Tikvah - Drenthe
  • Vakantiepark het Timmerholt - Drenthe
  • Camping Le Confluent - Belgische Ardennen
  • Camping Bockenauer Schweiz

Highlights
- Je verblijft in een luxe safaritent met een zee aan ruimte.
- De campings hebben leuke faciliteiten voor het hele gezin.
- De campings liggen veelal vlakbij parken, zoals Walibi, Dolfinarium of Safaripark Beekse Bergen.
- De campings zijn vlakbij steden, zoals Eindhoven, Den Bosch, Alkmaar of Volendam.
- Alle campings zijn beoordeeld op Zoover.nl met een 7 of hoger.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Data

Aankomst 14 april t/m 4 juli en 4 t/m 22 september 2017
Boeken op basis van beschikbaarheid. Kijk voor meer informatie op de 
website.
Inchecken vanaf 15:00 uur op de dag van aankomst.
Uitchecken voor 10:00 uur op de dag van vertrek.


Chaletpark Holiday, 
Kerkweg 9a, 1711 RR Hensbroek, Nederland
Camping Gorishoek, 
Gorishoeksedijk 25, 4694 PJ Scherpenisse, Nederland
Camping de Gronselenput, 
Haasstad 3, 6321 PK Wijlre, Nederland
Eurocamping Vessem, Zwembadweg 1, 5512 NW Vessem, Nederland
Camping Fortduinen, Pepereind 13b, 5562 AJ Cromvoirt, Nederland
Vakantiepark WalsdorfTandelerbach L-9465, Walsdorf/Vianden, Luxemburg
Camping le Roptai, Rue du Roptai 34, 5580 Ave-et-Auffe, Belgie
Minicamping Herndrikswijkje, Groot Hendrikswijk, 1 
7916 TG Elim, Nederland
Vakantiepark Herperduin, Schaijkseweg 12, 5373 KL Herpen, Nederland
Camping Tikvah, Oosthalen 5, 9414TG Hooghalen, Nederland
Vakantiepark het Timmerholt, Galgemaat 4, 9431 KT Westerbork, Nederland
Camping Le Confluent, Rue du Pont 15, B-4170 Comblain-au-Pont, Belgie
Camping Bockenauer Schweiz, Bockenauer Schweiz 3, 55595 Bockenau, Duitsland

Gebruiksinformatie
Je ontvangt de voucher(s) na betaling per e-mail.
De voucher(s) vind je ook in jouw account bij 'Mijn veilingen'.
Het is noodzakelijk om te reserveren, de contactgegevens vind je op de voucher.
De unieke vouchercode dien je bij reservering mee te sturen naar de aanbieder.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Optioneel bij te boeken (betalen op locatie)
Lakenpakket: € 7,00 per persoon. Let op: De Gronselenput biedt geen lakenpakketten aan.
Huisdier: € 5,00 per nacht
Babypakket (kinderstoel + campingbedje): € 2,00 per pakket per nacht
Toeslag meivakantie 21 april t/m 8 mei € 25 per accommodatie per nacht
Toeslag Hemelvaart 25 t/m 29 mei  € 25 per accommodatie per nacht

Toeslag Pinksteren 2 t/m 5 juni € 25 per accommodatie per nacht


Exclusief

€ 5,00 administratiekosten TicketVeiling.nl.
€ 45,00 schoonmaakkosten per verblijf, welke vooraf door Vodatent worden gefactureerd.
Betalen op locatie:
€ 4,00 per nacht per volwassene (13+) toeristenbelasting, milieuheffing, campinggas en electra
€ 2,00 per nacht per kind (4 t/m 12) toeristenbelasting, milieuheffing, campinggas en electra 

Het is mogelijk om meerdere vouchers te winnen en je verblijf te verlengen. Vodatent brengt maar één keer schoonmaakkosten in rekening. De verlenging is op basis van beschikbaarheid en jouw extra voucher dien je te vermelden bij de reservering.

LET OP! Als hoogste bieder ben je verplicht de aangeboden tickets in deze veiling af te nemen voor het door jou geboden bedrag.
Het winnende bod geeft recht op tickets voor het genoemde aantal personen. De enige extra kosten die van toepassing zijn, staan vermeld onder het kopje 'Exclusief'.


Diensten betreffende logies, vervoer, restaurantbedrijf of vrijetijdsbesteding, te verrichten op een bepaalde datum of tijdens een bepaalde periode, dit zijn bijvoorbeeld reizen, evenementen, tickets, e.a. zijn uitgesloten van het herroepingsrecht.

Extra informatie campings Benelux:
Lees onderstaand de algemene beschrijving per camping. Neem voor algemene vragen of meer informatie contact op met Vodatent info@vodatent.com / 0186 820 996

Fortduinen
Fortduinen ligt in de Meierij aan de rand van het bos en het recreatiemeer de IJzeren Man. Het nationaal park de Loonse en Drunense Duinen zijn nog geen drie kilometer fietsen en het dorpje Cromvoirt ligt op loopafstand van de camping. In de omgeving van de camping zijn heel veel uitstapjes mogelijk. Het centrum van Den Bosch is slechts 8 km vanaf de camping. De Efteling, Safaripark Beekse Bergen en Tilburg zijn allemaal binnen een half uur aan te rijden. Naast de faciliteiten die onderaan de pagina genoemd staan, beschikt Fortduinen ook over sanitair voor mindervaliden. Kijk voor meer informatie op de website van Fortduinen

Gorishoek
Familiecamping Gorishoek ligt op een steenworp afstand van de Oosterschelde op het eiland Tholen. Op loopafstand van de camping is een strandje bij de Oosterschelde. Door het heldere water in de Oosterschelde kun je er goed duiken en zelfs zeehonden spotten. De dorpen Scherpenisse en Sint-Maartensdijk zijn makkelijk te bereiken en liggen op ca. 1,5 kilometer van de camping. De camping beschikt over een goed wifi netwerk, ook bij de tent. De omgeving van de camping leent zich uitstekend voor diverse uitstapjes. Met de fiets het eiland Tholen verkennen of naar de overkant van de Oosterschelde met het veer naar Wemeldinge of Yerseke wordt door veel campinggasten ondernomen. Naast al het moois wat Zeeland te bieden heeft, is ook West-Brabant prima aan te rijden. De sfeervolle stad Bergen op Zoom ligt slechts op 20 km van de camping en is zeker het bezoeken waard! Kijk voor meer informatie op de website van Gorishoek.

Eurocamping Vessem
Eurocamping Vessem is gesitueerd in een bosrijke omgeving, midden in het hart van het Noord-Brabantse Kempen landschap. De Kempen is een lust voor het oog voor iedere natuurliefhebber. Je vindt er eikenbossen, veengebieden en uitgestrekte zanderige gronden. Dit unieke stukje Nederland kent veel mogelijkheden op het gebied van lange boswandelingen of fietstochten. Alle ingrediënten voor een heerlijk dagje natuur zijn hier aanwezig. In de omgeving van Eurocamping Vessem zijn veel leuke uitstapjes te maken. Buiten de schitterende natuur van de Brabantse Kempen zijn er veel musea, attracties en leuke dorpjes en steden in de buurt. Eindhoven, Tilburg en Safaripark Beekse Bergen zijn allemaal binnen een half uur aan te rijden. Kijk voor meer informatie op de website van Eurocamping Vessem.

De Gronselenput
Camping De Gronselenput is een gezellig en kleine, kindvriendelijke camping met in totaal 70 plaatsen. Door het grote overzichtelijke speelterrein is De Gronselenput de ideale camping voor families die op zoek zijn naar rust. De camping is onderdeel van stichting de Paasheuvelgroep en wordt volledig gerund door vrijwilligers. Hierdoor is de sfeer altijd goed en wordt er veel georganiseerd. Op de camping kunt u de kinderen met een gerust hart hun gang laten gaan, want het terrein is autovrij. De camping ligt aan het riviertje de geul en direct tegenover de ingang van de camping loopt een populair wandelpad langs de Keutenberg. Door de centrale ligging in Zuid Limburg is de camping ideaal gelegen om uitstapjes te maken in de omgeving. Ook uitstapjes naar België en Duitsland zijn prima mogelijk, de grens van beide landen ligt op 10 km van de camping! Populaire uitstapjes vanaf de camping zijn onder ander het drielandenpunt, Valkenburg, Gaiapark, Brand Biermuseum en Maastricht. Kijk voor meer informatie op de website van De Gronselerput

Holiday
Vakantiepark Holiday ligt centraal in Noord-Holland tussen de plaatsen Alkmaar en Hoorn. Door de centrale ligging is dit park ideaal voor een bezoek aan Noord-Holland. Het park ligt nog net in West-Friesland, maar de Kop van Noord-Holland, Waterland en Alkmaar liggen allemaal in de buurt. In de regio zijn erg veel leuke uitstapjes te doen. De toeristische plaatsen Alkmaar, Hoorn, Schagen,  Volendam, de Bazaar in Beverwijk, het IJsselmeer en de Noordzee liggen allemaal binnen ca. 30 minuten rijden vanaf de camping. Haarlem, Den Helder, Amsterdam en Batavia-stad liggen binnen een uur rijden vanaf het park. Op de camping is een recreatie- en vismeer aanwezig. Kijk voor meer informatie op de website van Holiday.

Walsdorf
Middenin de schitterende natuur van de Luxemburgse Ardennen ligt vakantiepark Walsdorf. Het park wordt beheerd door een jong Nederlands echtpaar dat altijd voor hun gasten klaar staat. Vanuit Nederland en België is deze camping uitstekend in een paar uur aan te rijden. De afstand vanaf Utrecht is 318 km. Als je heerlijk wilt genieten in een mooie omgeving maar niet te ver wilt rijden, dan is vakantiepark Walsdorf in Luxemburg echt een aanrader! Vakantiepark Walsdorf heeft een christelijke identiteit. Dit betekent dat het park wordt gerund volgens de Christelijke normen en waarden en dat er in het hoogseizoen op zondagen Nederlandse kerkdiensten worden georganiseerd. Het park grenst aan het bos en een rivier/beek. Vanaf het park kun je prima wandelen of fietsen in de directe omgeving. De streek kenmerkt zich door hoge zandstenen rotsen, grillig uitgeslepen riviertjes, watervallen en beekjes. Buiten de camping zijn er veel uitstapjes mogelijk. Naast de schitterende natuur zijn er veel leuke plaatsjes om te bezoeken. Vianden en Diekirch zijn in slechts een paar minuten aan te rijden. Aan kastelen en musea zijn in Luxemburg geen gebrek en de stad Luxemburg is ook zeker het bezoeken waard. Het park beschikt over sanitair dat ook geschikt is voor mindervaliden. Kijk voor meer informatie op de website van Walsdorf.

Camping Le Roptai
Camping Le Roptai is gesitueerd op de zuidhelling van een beboste heuvel aan de rand van de Ardennen. Het gebied is glooiend, met valleien, bossen en riviertjes. Prachtig natuurschoon afgewisseld met pittoreske Waalse dorpjes en stadjes waar veel te doen is. De regio leent zich uitstekend voor het maken van wandel- , fiets- of mountainbiketochten. Op de camping is er mountainbikeverhuur. Ook een kayaktocht op de Lesse kan via de camping gereserveerd worden. 
De camping beschikt over een uitgebreid wifi netwerk en heeft veel voorzieningen zoals een zwembad met peuterbad (geopend in juli en augustus bij mooi weer), twee speeltuinen, een sportveld met voetbal, volleybal en tafeltennis. Er is een kantine met kleine keuken, die in juli en augustus en in de feestweekenden geopend is. Verder zijn  er goede sanitaire voorzieningen. In het hoogseizoen worden er door de camping regelmatig activiteiten georganiseerd zoals live-muziek, wandeltochten en sportieve activiteiten. Ook is er een Outdoorteam met activiteiten als lasergamen, touwparcours, boogschieten en abseilen. In de omgeving van Camping Le Roptai zijn veel interessante uitstapjes te maken. De camping ligt in een gebied met veel toeristische attracties zoals onder andere het Domein van de Grotten van Han-sur-Lesse en het Wildpark, het boekendorp Redu, het kasteel van Lavaux-Sainte-Anne, het Euro Space Center en leuke steden als Dinant en Namen zijn op geringe rijafstand. Kijk voor meer informatie op de website van Le Roptai.

Hendriks Wijkje
Minicamping Hendriks wijkje is een kleine rustig gelegen familiecamping die vooral bezocht wordt door gezinnen met jonge kinderen of oma's en opa's die de kleinkinderen voor een paar dagen mee uit nemen. De camping wordt gerund door het enthousiaste echtpaar Huub en Coby, zij vinden persoonlijk contact belangrijk en zorgen ervoor dat het je aan niets ontbreekt. Minicamping Hendriks wijkje ligt in het zuidwesten van de provincie Drenthe, vlakbij de  dorpen Elim en Hollandscheveld in de gemeente Hoogeveen. Je treft hier een prachtige bosrijke omgeving aan, bij uitstek geschikt om te voet of per fiets te verkennen. Wat dacht je van de fietsroute ’10 dorpen tocht’ die langs de camping voert. Vlakbij de camping ligt recreatiegebied Schoonhoven. Hier tref je een groot zwemmeer aan met speciaal voor de kleintjes een spartelmeer en speeltoestellen. De bosrijke omgeving beschikt tevens over een aantal mooie korte wandelroutes. Visliefhebbers kunnen hun hart ophalen bij de visvijver in recreatiegebied Schoonhoven. Nog dichterbij de camping tref je een forellen visvijver aan, genaamd de Boshoek. Met het hele gezin naar attractiepark Slagharen, op 10 minuten afstand van de camping, kan natuurlijk ook of wat dacht je van een bezoek aan het populaire  Wildlands, adventure Zoo in Emmen (35 km)! Kijk voor meer informatie op de website van Hendriks Wijkje

Het campingaanbod varieert van een kleinschalige minicampings tot grote familiecampings met een uitgebreide faciliteiten. Kijk voor meer informatie en de faciliteiten per camping op de website van Vodatent.

Vakantiepark Herperduin
Ben je van plan om een safaritent te huren in de omgeving van Oss dan is Vakantiepark Herperduin een toplocatie voor een glampingvakantie. Het park ligt midden in het natuurgebied de Herpse Bossen wat ongeveer 400 ha groot is en via twee ecoducten in verbinding staat met Maashorst één van de grootste natuurgebieden van Noord-Brabant. Het natuurgebied, waarin het park is gelegen, leent zich uitstekend voor outdoor-sporten. Vanuit de camping loop je rechtstreeks naar de trimbaan met oefenparcours en zandverstuiving. Ook uitdagende mountainbike-routes liggen door het natuurgebied Herperduin en de Maashorst. Mountainbikes zijn te huur bij onze buurman Bike Adventure. Voor ruiters zijn er speciale routes en de mogelijkheid is er om een paard te huren in de nabijheid. 

Kijk voor meer informatie en de faciliteiten per camping op de website van Herpenduin.

Camping Tikvah
Camping Tikvah is een gezellige familiecamping in de Drentse Hooglanden. Gelegen tussen de Drentse dorpen Hooghalen, Grollo, Elp en Schoonloo midden in een natuurgebied met 5000 hectare aaneengesloten natuur. Jong en oud kan hier genieten van een heerlijke vakantie. Vanaf de camping kun je direct het bos inlopen met daarachter heidevelden en zandverstuivingen van Het Grootte Zand.  Er lopen diverse wandelpaden en op 70 meter afstand ligt een fietsknooppunt, wat aansluit op het uitgebreide fietsnetwerk in Drenthe.

Kijk voor meer informatie en de faciliteiten per camping op de website van Tikvah

Vakantiepark het Timmerholt
Vakantiepark het Timmerholt ligt midden in de provincie Drenthe op 2 km afstand van het plaatsje Westerbork. Het park is gelegen rondom een meer waar je kunt zwemmen. Naast zwemmen kun je er ook prima waterfietsen, kanoën of vissen. Liever zwemmen in een zwembad? Als je te gast bent bij vakantiepark het Timmerholt heb je gratis toegang tot overdekt zwembad de Peppel in Beilen. Dit is een groot zwembad met een wedstrijdbad, recreatiebad, peuterbaden en een glijbaantoren.

Kijk voor meer informatie en de faciliteiten per camping op de website van Vakantiepark het Timmerholt

Camping Le Confluent 
Als je op zoek bent naar een glamping vakantie in de Ardennen dan kun je op camping Le Confluent uitstekend terecht. De camping ligt tussen de twee riviertjes de Ourthe en de Amblève en wordt beheerd door een gezellig Nederlands koppel. De camping is van alle gemakken voorzien. Met een verwarmd zwembad, een restaurant met terras en een Nederlands sprekend recreatieteam is het prima vertoeven. Vanaf het terras heb je een mooi overzicht over de camping en het zwembad zodat je de kinderen in de gaten kunt houden als ze lekker aan het zwemmen zijn of zich vermaken op de speeltoestellen.

Kijk voor meer informatie en de faciliteiten per camping op de website van Camping Le Confluent.

Camping Bockenauer Schweiz
Ben je op zoek naar een camping in Duitsland om een safaritent te huren? Dan is camping Bockenauer Schweiz echt een leuke camping voor een glamping vakantie! Onze tenten worden verhuurd vanaf de meivakantie tot en met september. In het laagseizoen kun je een tent per dag huren en in de zomervakantie voor minimaal drie nachten. Camping Bockenauer Schweiz is een gezellige en rustige camping in de Duitse provincie Rheinland-Pfalz tussen de plaatsen Trier, Cochem en Mainz.  Met ongeveer 60 ruime plaatsen omgeven door de natuur is dit echt een heerlijke plek om lekker tot rust te komen.

Kijk voor meer informatie en de faciliteiten per camping op de website van Bockenauer Schweiz. 

Algemene informatie
De safaritenten zijn standaard ingericht voor zes personen. Met een vloeroppervlakte van ongeveer 40 vierkante meter en stahoogte in de hele tent, heb je aan ruimte geen gebrek. De voorkant van de tent kan in zijn geheel open, met mooi weer is dit erg prettig. Achter in de tent zijn twee slaapcabines. In één slaapcabine staan twee stapelbedden en in de andere slaapcabine een tweepersoonsbed (140x200 cm). In onze tenten staat een keuken op wielen die eenvoudig naar buiten te verplaatsen is zodat er bij mooi weer lekker buiten gekookt kan worden. De keuken is voorzien van een vier pits thermisch beveiligd gastoestel. In de keukenkastjes vind je servies en alles wat je nodig hebt om lekker te kunnen koken. Een belangrijk kenmerk van onze safaritenten is de luifel waardoor je ook bij wat minder weer toch lekker buiten kunt zijn. Onder de luifel staat een loungeset met een lage zit en in het woongedeelte een hoge tafel met stoelen welke allemaal makkelijk verplaatst kunnen worden. Er zijn geen sanitaire voorzieningen en er is geen stromend water aanwezig in de tent. Wel is er elektriciteit en er is verlichting in de slaapcabines, het woongedeelte en onder de luifel. Verder staat er een koelkast, koffiezetapparaat, waterkoker en is er een kacheltje aanwezig

Uiteraard zijn er standaard kussens en dekbedden aanwezig. Een lakenpakket kan, op de meeste campings, worden bijgeboekt voor € 7,- per lakenpakket. 
Tevens bestaat de mogelijkheid om een babypakket (kinderstoel + campingbedje) bij te boeken voor € 2,- per set per nacht. Huisdieren zijn toegestaan, het tarief voor een huisdier is € 5,- per nacht.

Op de dag van aankomst staat onze tent vanaf 15:00 uur  klaar en kun je inchecken bij de receptie. 
Op de vertrekdag dien je de tent voor 10:00 uur te verlaten en uit te checken bij de receptie.

BIEDGESCHIEDENIS

  1. 1
    € 4

    22:18:35 AnneloesHenk



Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze gratis nieuwsbrief en blijf op de hoogte van de nieuwste veilingen:

Contact

Klantenservice

Voor veelgestelde vragen klik hier

Meer contactgegevens

TicketVeiling.nl gebruikt cookies onder andere om de website te analyseren, te verbeteren, voor social media en een gebruiksvriendelijke website.
Lees hier meer over cookies op TicketVeiling.nl.