• SnowWorld Hotel - TicketVeiling

Geniet samen van een overnachting bij Hotel**** SnowWorld inclusief skipas!

Landgraaf - Wil je het ultieme wintersportgevoel ervaren in eigen land? Dat kan! In het prachtige Zuid-Limburg vind je namelijk Hotel**** SnowWorld. Tijdens jouw verblijf overnacht je in een moderne Comfort Room en kun je in de ochtend genieten van een heerlijk ontbijt. Naast skiën of snowboarden kun je hier nog veel meer doen! Ga bijvoorbeeld fietsen in de mooie omgeving of ga een dagje shoppen in het nabijgelegen Maastricht. Eenmaal, andermaal, enjoy!

0

Hotel SnowWorld

Een overnachting in een Comfort Room bij Hotel**** SnowWorld in Landgraaf inclusief 4 uur skipas en luxe ontbijtbuffet voor twee personen (t.w.v. € 175,00)Let op: exclusief materiaalhuur.

- Ervaar het ultieme wintersportgevoel in eigen land!
- In de ochtend staat er een heerlijk ontbijtbuffet voor je klaar.
- Geniet van de brede pistes, professionele skiliften en van de verse sneeuw.
- Maastricht, Valkenburg en Aken liggen op een steenworp afstand, hier kun je uitgebreid shoppen of genieten van de culturele bezienswaardigheden.
- Het hotel ligt in het prachtige Zuid-Limburg waar je diverse wandel- en fietsroutes vindt.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Geldig tot en met 30 september 2017.
Reserveren op basis van beschikbaarheid.

Locatie: Hotel**** SnowWorld
Witte Wereld 1, 6372 VG Landgraaf

Je ontvangt de voucher na betaling per e-mail.
De voucher vind je ook in jouw profiel bij 'Mijn veilingen'.
De voucher is jouw bewijs van betaling, print deze uit en neem jouw voucher mee.
Het is noodzakelijk om te reserveren, de contactgegevens vind je op de voucher.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

E
xtra opties
Huur van materiaal.
€ 5,00 voor een parkeerkaart.

€ 5,00 administratiekosten TicketVeiling.nl.
€ 2,50 toeristenbelasting per persoon per nacht.

SnowWorld
SnowWorld biedt de ultieme wintersportbeleving in eigen land; altijd kraakverse sneeuw, uitdagende pistes, de beste après-ski en de heerlijkste barbecuegerechten. SnowWorld heeft haar arrangementen nog scherper geprijsd en de activiteiten nog leuker voor jou gemaakt.

Maar SnowWorld is meer! SnowWorld beschikt tevens over een zeer modern fitness-, wellness- en beautycentrum. Onlangs heeft SnowWorld Landgraaf Europa's grootste Outdoor Park geopend, waar iedereen zich deze zomer uit kan leven. Tot slot biedt SnowWorld ook in de zomer een echte wintersportvakantie met een overnachting in het sfeervolle Hotel**** SnowWorld Landgraaf.

Neem een kijkje op de website van
SnowWorld en laat je verrassen door de mogelijkheden.

Er zijn nog geen biedingen gedaan.