• Het Kabinet - TicketVeiling
  • Het Kabinet - TicketVeiling
  • Het Kabinet - TicketVeiling
  • Het Kabinet - TicketVeiling
  • Het Kabinet - TicketVeiling
  • Het Kabinet - TicketVeiling

Geniet samen van een hotelovernachting inclusief een driegangen verrassingsmenu bij Het Kabinet

Den Haag - Wil je binnenkort genieten van een ontspannen verblijf? Dan ben je bij Het Kabinet aan het juiste adres! Drie prachtige luxe appartementen bevinden zich boven het restaurant waar je heerlijk kunt eten en drinken. Het Kabinet ligt op een steenworp afstand van talloze bijzondere plekken in de Haagse binnenstad, vanaf deze plek is het makkelijk cultuur snuiven! Eenmaal, andermaal, enjoy!

68

Het Kabinet

Eén overnachting inclusief een driegangen verrassingsmenu voor twee personen bij Het Kabinet in Den Haag (t.w.v. € 179,00).

- Het Kabinet ligt in hartje centrum van Den Haag, vlakbij het Lange Voorhout en het Plein.
- Alle belangrijke bezienswaardigheden vind je op loopafstand.
- De drie kamers zijn keurig afgewerkt en onder meer voorzien van een boxspring en van een luxe badkamer.
- Maak gebruik van de gratis WiFi.
- Het Kabinet wordt met een 8,1 beoordeeld op
IENS!

​​​​​​​​​​​​​

Twaalf maanden geldig vanaf de datum waarop de veiling gewonnen is.

Reserveren op basis van beschikbaarheid.
Kijk voor meer informatie op de website van Het Kabinet.

Locatie: Het Kabinet
Lange Houtstraat 15, 2511CV Den Haag

Je ontvangt de voucher na betaling per e-mail.
De voucher vind je ook in je profiel bij 'Mijn veilingen'.
Je voucher is je bewijs van betaling, print deze uit en neem je voucher mee.
Het is noodzakelijk om te reserveren, de contactgegevens vind je op de voucher.

​​​​​​​​​​​​​

€ 5,00 administratiekosten TicketVeiling.nl.
Toeristenbelasting (te voldoen in het hotel).

Het Kabinet
Drie prachtige luxe appartementen bevinden zich boven het restaurant van Het Kabinet, dat op een steenworp afstand ligt van talloze bijzondere plekken in de Haagse binnenstad, zoals het Lange Voorhout, de Hofvijver, het Binnenhof en het Plein.

Vanaf deze plek is het makkelijk cultuur snuiven, want je bed staat om de hoek van het Mauritshuis, de Koninklijke Schouwburg en de prachtig gerenoveerde Pathé Buitenhof bioscoop. En op Prinsjesdag rijdt de Gouden koets letterlijk aan je raam voorbij!

Het Centraal Station ligt op 5 minuten lopen en vanaf daar stap je met het grootste gemak op de tram naar Scheveningen of de trein naar Schiphol.

Kijk voor meer informatie op de website van het
Het Kabinet.

    € 68

    10:15:02 SjonnieG

    € 67

    10:15:02 T van Strien

    € 66

    4:30:06 SjonnieG

  4. 4
    € 65

    4:30:06 DianaM

  5. 5
    € 64

    4:29:36 SjonnieG

  6. 6
    € 63

    4:29:36 DianaM

  7. 7
    € 62

    4:28:47 SjonnieG

  8. 8
    € 61

    4:28:47 DianaM

  9. 9
    € 60

    4:28:31 SjonnieG

  10. 10
    € 59

    4:28:31 DianaM