3-gangen verrassingsdiner voor 2 personen in de Euromast!

3.9 / 5 (7 beoordelingen)

Laat je verrassen tijdens een heerlijk 3-gangen surprise diner bij de Euromast in Rotterdam. Dineren op 100 meter hoogte is wel een hele bijzondere ervaring!

3.9 / 5 (7 beoordelingen)

  • 2 tickets voor een 3-gangen verrassingsdiner bij de Euromast, t.w.v. €112.
  • De voucher is geldig t/m 30 september 2023.
  • Wist je dat je ook koffie met gebak of een High Tea kan doen in de Euromast? Bied dan mee!

  • Geniet van het uitzicht vanuit de Brasserie op 100 meter hoogte.
  • Laat je verrassen door het 3-gangen verrassingsdiner met dagverse producten.
  • Inclusief toegang tot de uitkijkplatforms (112 meter hoogte). Exclusief een bezoek aan de Euroscoop (185 meter).
  • Leuk om te combineren met een dagje winkelen in Rotterdam.
  • Romantisch dineren met je partner, of gezellig met een vriend(in)!

  • Let op! Vooraf reserveren via de website van de Euromast is verplicht. Meer informatie vind je na het winnen van de veiling op de voucher.
  • Geldig op basis van beschikbaarheid.
  • De voucher is niet geldig tijdens feestdagen en schoolvakanties. M.u.v. de zomervakantie!
  • Kijk hier voor de actuele openingstijden van de Euromast.
  • Soms zijn delen van de Euromast gesloten wegens weer- of technische omstandigheden of is de Euromast exclusief verhuurd. Het is niet mogelijk om hiervoor restitutie te krijgen. Wil je zeker zijn van volledige toegang, neem dan nog even contact met de Euromast op voor je van huis vertrekt.

Euromast Rotterdam
Parkhaven 20
3016 GM Rotterdam

3-gangendiner bij de Euromast
Laat de tienduizenden lichtjes van Rotterdam het decor van je romantische etentje zijn, of droom in de zomer weg bij een prachtige zonsondergang! De Euromast is het icoon van Rotterdam waar je kunt genieten van het mooiste uitzicht van de stad! In de Brasserie wordt een heerlijk 3-gangen verrassingsdiner geserveerd van dagverse producten.

De Euromast

Voor de romanticus
Ben jij in een romantische bui? Boek dan één van de exclusieve suites Heaven of Stars bij. De suites zijn voorzien van alle gemakken en je hebt een prachtig uitzicht. Vanaf het moment dat je de deur open doet is het alleen nog maar jullie twee. Een glas champagne, bubbelen in de jacuzzi, roomservice het is er allemaal!

Daredevils
Mocht deze hoogte niet uitdagend genoeg zijn, dan kan je ook abseilen van de Euromast. Terwijl je in de open lucht hangt kan je genieten van het onvergetelijke uitzicht over Rotterdam. Een ware adrenaline kick die je nooit meer zal vergeten!

Vervoer
Een makkelijke manier om naar de Euromast te reizen is met het openbaar vervoer. Neem de trein naar Rotterdam Centraal of Station Blaak. Vanaf hier stap je over op de tram, metro of watertaxi. Ook met de auto is de Euromast gemakkelijk te bereiken. Er is voldoende parkeergelegenheid in de buurt waar je gebruik van kan maken tegen betaling.

Kijk voor meer informatie op de website van de Euromast.