Stijlvolle Charm armband met keuze uit 4 opties!

Op zoek naar het perfecte cadeau? Zoek niet verder! Deze Charm armbanden zijn super hip en leuk te combineren met elke outfit. Bieden vanaf € 1!

Van Amstel Diamond Charm armband, ter waarde van € 80.

  • Bracelet Osnait
  • Bracelet Intasuki

  • Verzending buiten Nederland is helaas niet mogelijk.

Charm armbanden van Amstel Diamond

Op zoek naar het perfecte cadeau? Zoek niet verder! Deze Charm armbanden zijn mega hip en leuk te combineren met elke outfit. In deze veiling heb je keuze uit 4 verschillende armbanden die prachtig staan bij elke gelegenheid.  Win er 1 voor je zelf of als cadeau voor je geliefde. Voor welk model ga jij?

Optie 1: Bracelet Aislin.
• Lengte 20 cm.
• Kralen van 0,9 cm en 1,4.
• Edelmetaal verguld en precisie geslepen van Amstel kristallen.

Optie 2: Bracelet Osnait .
• Lengte 20 cm.
• Kralen van 0,9 cm en 1,4.

Optie 3: Bracelet Intasuki.
• Lengte 20 cm.
• Kralen van 0,9 cm en 1,4.

Optie 4: Bracelet Fatima.
• Lengte 20 cm.
• Kralen van 0,9 cm en 1,4.