Win 1000 euro! Win 1000 euro!
Set van 3 heerlijk geurende Jasmijn planten!
Set van 3 heerlijk geurende Jasmijn planten!
Set van 3 heerlijk geurende Jasmijn planten!
Set van 3 heerlijk geurende Jasmijn planten!
Maak kans op €1000 euro!

Maak kans op €1000 belasting vrij op je rekening!🏆 Hoe? ➡️ Meedoen is punten sparen! Bieden = 1 punt | Winnen = 25 punten | Betalen = 25 punten

Set van 3 heerlijk geurende Jasmijn planten!

Set van 3 Toscaanse Jasmijn planten bij Ticketveiling. Mis deze tuin en planten veiling niet win jouw Jasmijn planten met de hoogste korting!
Set van 3 heerlijk geurende Jasmijn planten!
Set van 3 heerlijk geurende Jasmijn planten!
Set van 3 heerlijk geurende Jasmijn planten!
Set van 3 heerlijk geurende Jasmijn planten!
Maak kans op €1000 euro!

Maak kans op €1000 belasting vrij op je rekening!🏆 Hoe? ➡️ Meedoen is punten sparen! Bieden = 1 punt | Winnen = 25 punten | Betalen = 25 punten

Set van 3 heerlijk geurende Jasmijn planten!

Set van 3 Toscaanse Jasmijn planten bij Ticketveiling. Mis deze tuin en planten veiling niet win jouw Jasmijn planten met de hoogste korting!
Set van 3 Toscaanse Jasmijn planten bij Ticketveiling. Mis deze tuin en planten veiling niet win jouw Jasmijn planten met de hoogste korting!

De veiling

  • Verzending binnen 7 werkdagen na betaling.

De veiling

Set van 3 heerlijk geurende Jasmijn planten van circa 30-40 cm inclusief pot, ter waarde van € 44,95.

Gebruikersvoorwaarden

  • Je product wordt automatisch verzonden na betaling.
  • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres in je profiel klopt.
  • Het is mogelijk om een ander afleveradres door te geven tijdens de betaling.
  • Als hoogste bieder ben je verplicht de veiling af te nemen voor het geboden bedrag.
  • De planten set is uitgesloten van herroepingsrecht i.v.m. vers product.
  • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient Ticketveiling.nl hier door middel van een foto binnen 5 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd. Lees meer in de algemene voorwaarden.

Bijzonderheden

Let op: Er wordt niet op de Waddeneilanden bezorgd.

Meer informatie

Toscaanse Jasmijn 

De Toscaanse Jasmijn, ook wel de ''Sterjasmijn'' genoemd, heeft zijn naam te danken aan de prachtige witte stervormige bloemen. De bloemen van de Jasmijn geven een heerlijke geur af. Deze prachtige klimplant heeft het hele jaar door mooie donker groene bladeren, die in de winter soms een rode, bronsachtige kleur aanneemt. Behalve als klimplant is de Toscaanse Jasmijn ook zeer geschikt als bodembedekker of als kuipplant. De plant bloeit van mei t/m september.

De plant wordt geleverd met een hoogte van 30-40 cm, gemeten vanaf de onderkant van de pot. 

Verzorging

De Toscaanse Jasmijn houdt van een beschut plekje in de zon/half schaduw en een goed doorlatende grond. Je kunt de Jasmijn het beste snoeien direct na het bloeiseizoen in oktober. Wanneer je de Jasmijn als klimplant gaat planten, heeft deze in het begin wat hulp nodig d.m.v. bijvoorbeeld een rek. 

In de wintermaanden is het belangrijk de plant op een beschutte plek te zetten, hij kan namelijk wat minder goed tegen scherpe koude wind. Bij zeer strenge vorst wordt geadviseerd de voet van de plant af te dekken met bijvoorbeeld een vliesdoek. De Toscaanse Jasmijn is winterhard tot -10 °C.

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.

Oeps, je hebt helaas geen internetverbinding.