Win 1000 euro! Win 1000 euro!
Geniet van een luxe high tea bij Veerplein 18!
Geniet van een luxe high tea bij Veerplein 18!
Geniet van een luxe high tea bij Veerplein 18!
Geniet van een luxe high tea bij Veerplein 18!
Maak kans op €1000 euro!

Maak kans op €1000 belasting vrij op je rekening!🏆 Hoe? ➡️ Meedoen is punten sparen! Bieden = 1 punt | Winnen = 25 punten | Betalen = 25 punten

Geniet van een luxe high tea bij Veerplein 18!

4.8 / 5 (5 beoordelingen)
Geniet samen met jouw familie of vrienden van een heerlijke high tea bij Veerplein 18. De high tea de luxe bestaat uit onbeperkt thee kleine sandwiches, scones, taartjes en nog veel meer lekkers! 
Geniet van een luxe high tea bij Veerplein 18!
Geniet van een luxe high tea bij Veerplein 18!
Geniet van een luxe high tea bij Veerplein 18!
Geniet van een luxe high tea bij Veerplein 18!
Maak kans op €1000 euro!

Maak kans op €1000 belasting vrij op je rekening!🏆 Hoe? ➡️ Meedoen is punten sparen! Bieden = 1 punt | Winnen = 25 punten | Betalen = 25 punten

Geniet van een luxe high tea bij Veerplein 18!

4.8 / 5 (5 beoordelingen)
Geniet samen met jouw familie of vrienden van een heerlijke high tea bij Veerplein 18. De high tea de luxe bestaat uit onbeperkt thee kleine sandwiches, scones, taartjes en nog veel meer lekkers! 
Geniet samen met jouw familie of vrienden van een heerlijke high tea bij Veerplein 18. De high tea de luxe bestaat uit onbeperkt thee kleine sandwiches, scones, taartjes en nog veel meer lekkers! 

De veiling

  • High Tea bij Veerplein 18 voor 2 personen, t.w.v. € 47.
  • Geldig tot 4 maanden na het winnen van de veiling. 
  • Locatie: Vlaardingen (Veerplein 18, 3131CN).

Wat te verwachten

  • Geniet van de hartige en zoete lekkernijen. 
  • Tijdens de high tea wordt onbeperkt thee geschonken. 
  • Alle gerechtjes zijn met de lekkerste ingrediënten bereid. 
  • Ervaar de gezellige en gastvrije sfeer van Veerplein 18! 

Goed om te weten

  • Betaald parkeren.

Gebruikersvoorwaarden

  • Je ontvangt de voucher(s) na betaling direct per e-mail.
  • De voucher(s) vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen of klik op ‘tickets’ in de app.
  • Je voucher(s) is je entreebewijs. Download de voucher(s) vanuit je app en laat ze scannen vanaf je smartphone of print de voucher(s) uit.
  • Als je de veiling wint, ben je verplicht deze te betalen.
  • De voucher(s) geeft eenmaal toegang tot Veerplein 18 en wordt op uniekheid gecontroleerd.
  • De voucher(s) is niet te gebruiken i.c.m. andere acties en is niet inwisselbaar voor contanten.
  • Let op: het reserveren van een datum is verplicht!
  • Kijk op de website van Veerplein 18 voor actuele informatie en openingstijden.

Locatie

Locatie

Veerplein 18
3131CN Vlaardingen

Routebeschrijving

Meer informatie

High tea bij Veerplein 18

Wil je binnenkort genieten van zoete en hartige lekkernijen? Een high tea is niet meer weg te denken bij Veerplein 18 en is een waar feestje! De high tea de luxe bestaat uit kleine sandwiches, scones, taartjes en nog veel meer lekkers! Daarbij wordt er uiteraard onbeperkt thee geschonken. Ze zijn trots op hun gastvrijheid en zullen ervoor zorgen dat het je aan niets zal ontbreken. 

Omgeving

Veerplein 18 ligt vlakbij Rotterdam en is daarom prima te combineren met een dagje winkelen. Maar er is nog meer te doen in Rotterdam! Bewonder dieren in Diergaarde Blijdorp, wandel door de pittoreske jachthaven Delfshaven, aanschouw Nederlandse en Europese topstukken in Museum Boijmans Van Beuningen en breng een bezoekje aan de overdekte Markthal. Ben je niet zo’n stadsmens? Blijf dan in Vlaardingen en maak een heerlijke wandeling of fietstocht door de prachtige omgeving.  

Kijk voor meer informatie op de website van Veerplein 18.

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.

Oeps, je hebt helaas geen internetverbinding.