Geniet van een luxe high tea bij Veerplein 18!
- High Tea bij Veerplein 18 voor 2 personen, t.w.v. € 47.
- Geldig tot 4 maanden na het winnen van de veiling.
- Locatie: Vlaardingen (Veerplein 18, 3131CN).
- Geniet van de hartige en zoete lekkernijen.
- Tijdens de high tea wordt onbeperkt thee geschonken.
- Alle gerechtjes zijn met de lekkerste ingrediënten bereid.
- Ervaar de gezellige en gastvrije sfeer van Veerplein 18!
- Betaald parkeren.
- De voucher(s) geeft eenmaal toegang tot Veerplein 18 en wordt op uniekheid gecontroleerd.
- Let op: het reserveren van een datum is verplicht!
- Kijk op de website van Veerplein 18 voor actuele informatie en openingstijden.
High tea bij Veerplein 18
Wil je binnenkort genieten van zoete en hartige lekkernijen? Een high tea is niet meer weg te denken bij Veerplein 18 en is een waar feestje! De high tea de luxe bestaat uit kleine sandwiches, scones, taartjes en nog veel meer lekkers! Daarbij wordt er uiteraard onbeperkt thee geschonken. Ze zijn trots op hun gastvrijheid en zullen ervoor zorgen dat het je aan niets zal ontbreken.Omgeving
Veerplein 18 ligt vlakbij Rotterdam en is daarom prima te combineren met een dagje winkelen. Maar er is nog meer te doen in Rotterdam! Bewonder dieren in Diergaarde Blijdorp, wandel door de pittoreske jachthaven Delfshaven, aanschouw Nederlandse en Europese topstukken in Museum Boijmans Van Beuningen en breng een bezoekje aan de overdekte Markthal. Ben je niet zo’n stadsmens? Blijf dan in Vlaardingen en maak een heerlijke wandeling of fietstocht door de prachtige omgeving.
Kijk voor meer informatie op de website van Veerplein 18.