2 tickets voor het Archeon in Alphen aan den Rijn!
- Geldig tot 4 maanden na het winnen van de veiling. Let op 25 en 26 januari zijn ze gesloten.
- De voucher(s) vind je ook in je profiel bij ‘Mijn veilingen’.
- Je voucher is je entreebewijs . Print deze uit en neem hem mee.
- Herroepen van deze veiling is mogelijk binnen 14 dagen na het winnen van de veiling. De voucher dient ongebruikt te zijn. Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.
- Kijk op de website van Archeon voor de actuele informatie en de openingstijden.
Het Archeon
Met een bezoek aan het Archeon stap je terug in de tijd. Dit leuke dagje uit is geschikt voor alle leeftijden! Ontdek wat kinderen voor spelletjes speelden, wat hun ouders voor werk deden en hoe de mensen vroeger woonden. Tijdens je bezoek ga je op reis door de verschillende tijdsperiodes als Prehistorie, Romeinse tijd en middeleeuwen.
Schaatsen in Archeon
Ook dit jaar is het weer mogelijk om je schaatskunsten te laten zien op de ijsbaan van Archeon. De ijsbaan is nog geopend op 11 en 12 januari 2020.
Het Archeon ligt in Alphen aan den Rijn en is gemakkelijk aan te rijden met de auto. Parkeren bij het Archeon kost € 6,95. Reis je liever met het openbaar vervoer? Stippel je reis uit op 9292.
Kijk voor meer informatie op de website van Archeon.