2 tickets voor het Archeon in Alphen aan den Rijn!
Maak kans op €1000 euro!

4.7 / 5 (3 beoordelingen)
Tickets voor Archeon bij Ticketveiling.nl. Mis deze musea veiling niet win jouw voordeeluitje met de hoogste korting, door al mee te bieden vanaf 1 euro!
Maak kans op €1000 euro!

4.7 / 5 (3 beoordelingen)

  • Geldig tot 4 maanden na het winnen van de veiling. Let op 25 en 26 januari zijn ze gesloten.

2 tickets voor het Archeon in Alphen aan den Rijn, ter waarde van € 45,80.

  • Je voucher is je entreebewijs . Print deze uit en neem hem mee.

rcheonlaan 1
2408 ZB

Let op: kinderen t/m 3 jaar hebben gratis toegang tot het Archeon.

Het Archeon

Met een bezoek aan het Archeon stap je terug in de tijd. Dit leuke dagje uit is geschikt voor alle leeftijden! Ontdek wat kinderen voor spelletjes speelden, wat hun ouders voor werk deden en hoe de mensen vroeger woonden. Tijdens je bezoek ga je op reis door de verschillende tijdsperiodes als Prehistorie, Romeinse tijd en middeleeuwen.

Schaatsen in Archeon

Ook dit jaar is het weer mogelijk om je schaatskunsten te laten zien op de ijsbaan van Archeon. De ijsbaan is nog geopend op 11 en 12 januari 2020.

Het Archeon ligt in Alphen aan den Rijn en is gemakkelijk aan te rijden met de auto. Parkeren bij het Archeon kost € 6,95. Reis je liever met het openbaar vervoer? Stippel je reis uit op 9292

Kijk voor meer informatie op de website van Archeon.