Win 1000 euro! Win 1000 euro!
Een luxe rondvaart met vrienden of familie!
Een luxe rondvaart met vrienden of familie!
Een luxe rondvaart met vrienden of familie!
Een luxe rondvaart met vrienden of familie!
Geen administratiekosten

Betaal geen administratiekosten over alle veilingen t/m 1 april 23:59 én maak kans op €1000 op je rekening!🏆 Bieden = 1 punt | Winnen = 25 punten | Betalen = 25 punten

Een luxe rondvaart met vrienden of familie!

Kom aan boord en beleef een rondvaart op één van de luxe sloepen van Amsterdam Boat Experience. Geniet van de zon met een drankje aan boord en kies zelf waar je heen gaat of laat je verassen door de schipper! 
Een luxe rondvaart met vrienden of familie!
Een luxe rondvaart met vrienden of familie!
Een luxe rondvaart met vrienden of familie!
Een luxe rondvaart met vrienden of familie!
Geen administratiekosten

Betaal geen administratiekosten over alle veilingen t/m 1 april 23:59 én maak kans op €1000 op je rekening!🏆 Bieden = 1 punt | Winnen = 25 punten | Betalen = 25 punten

Een luxe rondvaart met vrienden of familie!

Kom aan boord en beleef een rondvaart op één van de luxe sloepen van Amsterdam Boat Experience. Geniet van de zon met een drankje aan boord en kies zelf waar je heen gaat of laat je verassen door de schipper! 
Kom aan boord en beleef een rondvaart op één van de luxe sloepen van Amsterdam Boat Experience. Geniet van de zon met een drankje aan boord en kies zelf waar je heen gaat of laat je verassen door de schipper! 

De veiling

  • Een luxe privé rondvaart van 75 minuten met maximaal 9 personen t.w.v. € 269.
  • Entree voor maximaal 9 personen.
  • Geldig t/m 31 augustus 2020.
  • Opstapplaats: Oosterdokskade 8, 1011AE Amsterdam (de steiger nabij Centraal Station / naast Sea Palace Restaurant).

Wat te verwachten

  • Even een lekker dagje weg met vrienden of familie.
  • Een prachtige sloep inclusief professionele schipper.
  • 100% elektrische boten.
  • Beslis zelf de route of laat je verrassen door een prachtige route gekozen door de schipper.
  • 75 minuten varen voor maximaal 9 personen.
  • Langer varen behoort ook tot de mogelijkheden, wel tegen betaling.
  • Ook geldig in het weekend!

Goed om te weten

  • Alles onder voorbehoud van de richtlijnen van het RIVM.
  • Minimaal 4 uur van tevoren reserveren.
  • Annuleren: minimaal 48 uur van tevoren.
  • Bewaar de 1,5 meter afstand tussen elk ander. Eventuele boetes zijn voor rekening van de opvarenden, niet de schipper of de rederij.
  • Exclusief boekingsfee.
  • Exclusief hapjes en drankjes. (Mogelijk tegen betaling.)

Gebruikersvoorwaarden

  • Je ontvangt de voucher(s) na betaling direct per e-mail.
  • De voucher(s) vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen of klik op ‘tickets’ in de app.
  • Je voucher(s) is je entreebewijs. Download de voucher(s) vanuit je app en laat ze scannen vanaf je smartphone of print de voucher(s) uit.
  • Als je de veiling wint, ben je verplicht deze te betalen.
  • Het is noodzakelijk om te reserveren, de contactgegevens vind je op de voucher.
  • Roken aan boord is niet toegestaan.

Locatie

Locatie

Oosterdokskade 8
1011AE Amsterdam

Routebeschrijving

Meer informatie

Luxe rondvaart 75 minuten

Kom aan boord en beleef een rondvaart op één van de luxe sloepen van Amsterdam Boat Experience. Een lekker dagje weg met vrienden, familie of collega's? Op deze luxe sloep geniet je van de zon met een drankje in de hand en de schipper brengt je waar je heen wilt of laat je verrassen door een prachtige route gekozen door de schipper. Catering is tegen betaling mogelijk. Kijk voor meer informatie op de website.

De sloepen zijn elektrisch en vertrekken iedere 1,5 uur. Reserveer tijdig jouw rondvaart via de link in de gewonnen voucher en geniet van de verkenning op het water!

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.

Oeps, je hebt helaas geen internetverbinding.