2 tickets voor Plopsaland De Panne in België!

4.8 / 5 (53 beoordelingen)

Kabouter Plop, Maya de Bij en Bumba heten je van harte welkom in Plopsaland De Panne! Het meest bezochte pretpark van België combineert de meest geliefde Studio 100-figuren met meer dan 50 outdoor- en indoorattracties!

4.8 / 5 (53 beoordelingen)

  • 2 tickets groter dan of gelijk aan 1 meter voor Plopsaland de Panne t.w.v. €97.
  • De voucher is geldig t/m 15 juli 2024.
  • Bekijk hier de 4-persoonsveiling van Plopsaland de Panne.

  • Beleef Europa’s Best New Coaster: “The Ride to Happiness by Tomorrowland”
  • Meer dan 50 attracties voor jong en oud!
  • Ontmoet Plop, Kwebbel, Maya, Willy, Bumba of Bumbalu!
  • Het meest bezochte pretpark van België!
  • Maak een avontuurlijke rit in DinoSplash!
  • Er valt voor iedereen wat te beleven!
  • Nieuw zomer 2023: Circus Bumba!

  • Let op! De voucher is je entreebewijs. Download de voucher op je smartphone of neem de voucher geprint mee naar Plopsaland De Panne.
  • Bekijk hier de actuele openingstijden van Plopsaland De Panne.
  • Kinderen tot onder 85 cm hebben gratis toegang tot het park.
  • Voor kinderen vanaf 85 cm tot onder 1 meter kun je bij het betalen kindertickets aanschaffen.

  • Je voucher is je entreebewijs. Laat deze scannen vanaf je smartphone of neem hem geprint mee naar het park, alleen op die manier krijg je toegang tot Plopsa De Panne.
  • Kijk op de website van Plopsaland De Panne voor de actuele informatie en de openingstijden.

Plopsaland De Panne
De Pannelaan 68
8660 De Panne

Plopsaland De Panne
Gil de longen uit je lijf tijdens de meest onvergetelijke rit van je leven op Europe's Best New Coaster: The Ride of Happines by Tomorrowland waarbij je maar liefst 5 keer over de kop gaat terwijl je karretje ook nog een volledig ronddraait. Geen hoogtevrees? Waag je aan een vlucht op de spectaculaire 70-meter hoge Nacht-Flyer. Of wat dacht je van een spannende rit op Anubis the Ride of een avontuurlijke boottocht op de DinoSplash, doorheen een prehistorisch landschap met levensechte dinosaurussen. Je geliefde Studio 100-helden verwelkomen de allerkleinsten met open armen en nemen hen mee op meer dan 50 betoverende outdoor- en indoorattracties. Maak kennis met de verkeersregels in het Verkeerspark terwijl De Buurtpolitie een oogje in het zeil houdt! Een magische boottocht doorheen het prachtige Bos van Plop of wat denk je van de onvergetelijke indoorattracties in Mayaland? In Plopsaland De Panne kan het allemaal!

Meet & Greet/ Evenementen
Ontmoet Plop, Kwebbel, Maya, Willy, Bumba of Bumbalu! Ga met hen op de foto als souvenir aan deze fantastische dag! Ontdek hier de shows, Meet & Greet of alle evenementen in Plopsaland De Panne.

Circus Bumba
De gekke clown Bumba en zijn vrienden slaan de tenten van hun circus op in Plopsaland De Panne! Neem een duik in Tumbi’s Ballenbad en klim in Poppa’s Klimtoren naar het hoogste punt, waar je een prachtig uitzicht hebt over het volledige circus. Of wat dacht je van een rit in de Bumballoon? Hou je vast aan de takken van de bomen, want De Dolle Busrit is volledig op hol geslagen! Als kers op de taart neemt Bumba je mee op reis doorheen verschillende continenten. Ontdek samen met familie en vrienden de ruimte, het leven onder water en zoveel meer in Op Reis Met Bumba! Het wordt een reis om nooit meer te vergeten!