Dagentree inclusief behandeling bij een BLUE Wellnessresort!

Tickets voor een BLUE Wellnessresort naar keuze bij Ticketveiling.nl. Mis deze sauna en wellness veiling niet en win jouw voordeeluitje met de hoogste korting!

  • Voor 2 personen (bijkopen mogelijk).
  • 3 maanden geldig na het winnen van de veiling.

Geniet met 2 personen van alle alle sauna- en wellnessfaciliteiten en een heerlijke gezichtsbehandeling of ontspannende massage bij een BLUE Wellnessresort naar keuze, ter waarde van € 134.

  • Reserveren is verplicht volgens de stappen op je voucher.

Dit arrangement is exclusief badlinnenpakket, dit kun je huren op de locatie of zelf meenemen. In bepaalde ruimtes is het dragen van een badjas, badhanddoek en/of slippers verplicht.

BLUE Wellness

Maak kennis met 5 prachtige wellness locaties, waarvan 3 luxe resorts, waar je heerlijk kunt ontspannen. Kies jij voor het hoogstgelegen wellnessresort van Nederland of ga je voor de Brabantse gastvrijheid? Naast het gebruik van alle sauna- en wellnessfaciliteiten geniet je met dit arrangement ook nog eens van een heerlijke gezichtsbehandeling of ontspannende massage naar keuze.

BLUE Wellnessresort Helmond

Blue Wellnessresort Helmond biedt een rustpunt in de dagelijkse hectiek. De gunstige ligging, het comfort en de luxe uitstraling van dit resort maken het een fijne plek om te zijn.

BLUE Wellnessresort Leiden

Dit Wellnessresort is het hoogstgelegen wellnessresort van Nederland! Het wellnessresort is gevestigd op de 11e & 12e verdieping middenin de stad Leiden. Geniet van de vele sauna- en wellnessfaciliteiten waarbij het prachtige uitzicht centraal staat. Ga letterlijk ontspannen op hoog niveau!

BLUE Wellnessresort Sittard

In het Zuid-Limburgse Heuvelland ligt het mooiste wellnesscomplex van Limburg; Wellnessresort Sittard. Een verrassend en luxueus beauty- en wellnessresort waar zich alle elementen bevinden voor een heerlijk dagje ontspanning.

BLUE Wellness Trivium

Bij BLUE Wellness Trivium kom je gegarandeerd helemaal tot rust. Door de kleinschaligheid en de persoonlijke aandacht ervaar je direct een echt ‘thuisgevoel’.

BLUE Wellness Stadspark

BLUE Wellness Stadspark is direct naast het centrum van Bergen op Zoom gelegen en bied je maar liefst 1500 m2 aan luxe sauna- en wellnessfaciliteiten. Bij Wellness Stadspark staan beleven, ervaren en proeven centraal.

Kijk voor meer informatie op de website van BLUE Wellness.