Een set van 2 prachtige Sanseveria kamerplanten!
- Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres uit jouw profiel klopt.
- De planten set is uitgesloten van herroepingsrecht i.v.m. vers product. Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.
- Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient Ticketveiling.nl hier door middel van een foto binnen 5 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd.
Sanseveria kamerplanten
Sanseveria’s zijn één van de gemakkelijkste kamerplanten die je kan kiezen én zijn ijzersterk! De plant wordt ook wel ‘vrouwentong’ genoemd. Met haar fraaie omhoogstekende verdikte bladeren vol diverse kleuren is de Sanseveria een plaatje om te zien! De plant kenmerkt zich door haar groen met geel gestreepte bladeren. Het is een ideale kamerplant voor mensen zonder groene vingers. De Sansevieria is niet alleen mooi om te zien, maar is daarnaast luchtzuiverend en verbetert de vochtigheid in een ruimte.
Sansevieria’s hebben weinig water nodig. Het is van belang dat alle aarde goed is opgedroogd alvorens je de plant opnieuw water geeft, anders is er kans op wortelrot. De plant doet het goed op zowel een donkere als een lichte standplaats. De planten worden geleverd met een hoogte van 25-40cm (gemeten inclusief pot).
- Botanische naam: Sanseveria
- Nederlandse naam: Vrouwentong
- Leveringshoogte: 25 - 40 cm inclusief pot
- Standplaats: binnen op een lichte of donkere standplaats