Breng de kerst in huis met een set van 2 prachtige kerstbomen in rotan mand

Met deze prachtige set van 2 kerstbomen in rotan mand haal jij de kerst in huis! Bied mee vanaf €1 en bepaal zelf je korting!

Set van 2 prachtige kerstbomen in rotan mand 60-70 cm hoog (t.w.v. € 79,95).

  • De plantenset uitgesloten van herroepingsrecht i.v.m. versproduct.
  • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient Ticketveiling hier door middel van een foto binnen 5 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd.
  • Check onze: algemene voorwaarden.

Set van 2 prachtige kerstbomen in rotan mand

Met deze prachtige set van 2 kerstbomen in rotan mand haal jij de kerst in huis! Deze set bestaat uit 2 prachtige Picea Conica kerstboompjes die worden geleverd met rotan manden.. De Picea Conica staat bekend om zijn heerlijke geur van hars en naalden en is winter hard. Zo heb je dus jaren plezier van deze boompjes en kan je ze na de kerst gewoon ingraven en bewaren voor volgend jaar. De boompjes  worden geleverd met een hoogte van 60- 70 cm (gemeten incl. pot). Eenmaal, andermaal, enjoy!

Planthoogte
De plant wordt geleverd met een hoogte van 60-70 cm (gemeten incl. pot)