Prachtige set van 2 Canarische Dadelpalmen

Ben jij op zoek naar planten om jouw tuin om te toveren tot een tropisch paradijs? Kijk dan snel verder! Bied mee en bepaal zelf je korting!

2 Canarische Dadelpalmen, ter waarde van € 69,95.

  • De plantenset is uitgesloten van herroepingsrecht i.v.m. versproduct.
  • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient Ticketveiling.nl hier door middel van een foto binnen 14 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd.

Set van 2 Canarische Dadelpalmen
Ben jij op zoek naar planten om jouw tuin om te toveren tot een tropisch paradijs? De Phoenix Canariensis komt oorspronkelijk van de Canarische Eilanden vandaar ook de Nederlandse naam Canarische Dadelpalm. Van de Phoenix bestaan veel verschillende soorten waarvan de Canariensis misschien wel de meest voorkomende is. De Phoenix Canariensis kom je tegenwoordig in elk tropisch klimaat tegen maar voornamelijk in Spanje en Italië worden deze palmen vaak gebruikt als plantmateriaal langs openbare wegen of als worden ze als sierplant aangeplant. Deze palm kan in een tropisch klimaat zo’n 18 meter hoog worden met bladeren van 5 tot 6 meter lang en kan tot -5C overleven. In Nederland wordt hij niet zo groot maar is het desondanks een prachtige palm.

Deze palm houdt van een zonnige standplaats (volle zon is geen probleem) en een zeer goed gedraineerde grond. Tijdens een droog voorjaar en/of warme, droge zomers elke dag water geven. Zorg ervoor dat de palm altijd in goed waterdoorlatende grond staat en dat overtollig water direct uit de pot kan.  De Phoenix Canariensis is een stevige wortelaar en kan zowel in de volle grond als in een pot geplant worden.

Leveringshoogte: 100 cm gemeten vanaf onderkant pot.
Aantal: 2 stuks